anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka Allegro One Box utknęła na magazynie

MAMY ROZWIĄZANIE!
joorex
#1 Nowicjusz#

Z góry dziękuję za pomoc. Kupiłem produkt z wysyłką do paczkomatu Allegro One Box. Sprzedający nadał paczkę w terminie, według historii zamówienia została ona odebrana przez kuriera i trafiła do magazynu. Leży tam od prawie tygodnia i nic się z nią dalej nie dzieje.

Do kogo można zwrócić się w takiej sytuacji o pomoc? Nie chcę zaczynać dyskusji ze Sprzedawcą, bo wywiązał się ze swojej części umowy a towar jest już w dyspozycji przewoźnika.

Nr przesyłki to: ALE00003CA4F43A

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Allegro_One
Ekspert Allegro

@laurczix bardzo nam przykro z powodu tych trudności. Ponownie skontaktowaliśmy się z przewoźnikiem, aby to wyjaśnić. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, damy znać w sprawie nr 27799971. 

oznacz moderatorów
czeczen-00
#10 Popularyzator#

 Ja czekałem od lipca i co jakiś czas tylko dzwoniłem i dzwoniłem. Za każdym razem ta sama odpowiedź "Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, damy znać". Jak się pewnie domyślacie nie dawali. W końcu jeden z pracowników wysłał mi na maila link do wniosku allegro protect i po wypełnieniu dostałem zwrot środków bez otwierania dyskusji lecz niestety nie wiem jak to się skończyło dla sprzedawcy. Mam nadzieję, że nie poniósł żadnych konsekwencji.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@czeczen-00 nie poniósł znaczy zapłacił za wszystko - ale spokojnie podniesie ceny jak każdy 🙂 

oznacz moderatorów