anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka do Allego One trafiła do mojej skrzynki na listy zamiast automatu

nologinfound
#7 Wielbiciel#

Jak to możliwe. Wymieram sposób dostawy i niby wszystko się zgadza. Aż tu kurier wysyła mi SMS że paczka jest w mojej skrzynce na listy 🤔

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Cuda widać, Allegro One to taki święty mikołaj.😁

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

A może masz w skrzynce na listy One Boxa 😄 któryś z sąsiadów przemalował skrzynki na zielono 😜

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nologinfound podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nologinfound
#7 Wielbiciel#

15b58d20-a2a4-11ee-8b89-5709ee116f77

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nologinfound przesyłka była nadawana spoza Polski i finalnie dostarczał ją inny przewoźnik, dlatego została umieszczona w Twojej skrzynce, a nie w Allegro One Box.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nologinfound
#7 Wielbiciel#

Super. Sam potrafię czytać historię przesyłki. Miło że potwierdzasz moją umiejętność czytania. Interesuje mnie coś zupełnie innego. Zawarliśmy umowę, która precyzuje sposób dostawy. Jak to możliwe, że jest jednostronnie zmieniana?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@nologinfound Ktoś tu wstał lewą nogą i ma "pretensje do garbatego, że ma proste dzieci" > nie dość, że powinieneś się cieszyć z dostawy "pod nos", to po prostu szukasz 'dziury w całym"

Napisz skargę do Allegro > może dadzą Ci rekompensatę > np. 5 monet za "niedogodności" odbioru ze skrzynki na listy🤣

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Oj no nie przesadzaj. Wiesz jakie to mogło spowodować nie dogodności. Prezent mógł być na paczkomat zamówiony nie dla żony, a tu.... I ups. Oczywiście żartuję i nic takiego nie insynuuję odnośnie autora ale kiedyś komuś to może życie rozwalić xD.  Mogła wścibska sąsiadka nosa do skrzynki wkładać...

oznacz moderatorów

nologinfound
#7 Wielbiciel#

Tym razem miałem fart. Paczka mieściła się w skrzynce. Innym razem szczęścia mogę nie mieć.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ciesz się, że dotarła. Kilka miesięcy temu był tu post wkurzonej Pani z zagranicy, której wszystkie paczki ginęły. Okazało się że nie wiedziała jak się inpostem wysyła więc wysyłała jakąś tam firmą na "dosłowny adres paczkomatu". Paczki zawracały... I w sumie no rzeczywiście dla nas było to jasne ale dla ludzi z zagranicy nie jest wyjaśnione.  Tu inny dostawca, a dotarło. Nic nikogo już w allegro nie dziwi, ale tu nie ma tragedii... Mogło być dużo gorzej.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To lepiej jak włożył do skrzynki na listy a nie umieścił jej gdzieś za płotem . Kurier tak czasami robi zwłaszcza że ostatnio to nawet nie chcą by im podpisywać odbiór .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@nologinfound Pewnie wybrałeś "Allegro przesyłka polecona" > a poza tym to jeszcze lepiej dla Ciebie > nie będziesz musiał lecieć do boxa, i przesyłka sama nie wróci jak wyjmiesz ze skrzynki np. za tydzień😕

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nologinfound w czym problem, przecież to kurier włożył do skrzynki i Cię powiadomił 😄

Allegro One to kurier a nie automat 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów