anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat nie otwiera skrzynki z kodu QR

dextry
#2 Obserwator#

witam,

Paczkomat jest mi bardzo wygodne bo niejako po drodze ma tylko jeden problem nie otwiera prawie zawsze skrzynki z przyłożeniem kodu QR. Wszelkie możliwe akrobacje z odległością kontem czy próbami podstawiania kodu nie w pływają na otwarcia skrzynki problem zgłaszany jest już szósty raz, pięć razy przez telefon. Zawsze przykładam kot Quer który jest zamieszczony na aplikacji Allegro przy zamówieniu do odbioru. Kamerka po Mruga czasem nawet nie reaguje zbytnio ale nic się nie dzieje.

one@box

AL231 DW1

No man który się powtarza tylko tam ponieważ w pobliskim paczkomat cię InPost zawsze otworzy przy pierwszym zbliżeniu za Mruga i natychmiast otwiera skrzynkę tutaj tego nie potrafi.

Cudów nie ma to jest problem techniczny który nie został usunięty pomimo czterech interwencji czy pięciu

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

dextry
#2 Obserwator#

IMG_6624.jpeg

 Przepraszam, to wyżej było dyktowane przez telefon. Niektóre słowa poprzemieniał czy przekręcił pisownię telefon podczas transkrypcji. Myślę, że jednak problem można zrozumieć bez problemu

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@dextry Ale Paczkomaty mój Drogi to Ty szanuj 🙂 nigdy nie zawiodły 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dextry Dziękuję za informację. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. Na przyszłość najlepiej zgłaszać tego typu kwestie na infolinię Allegro One - 616 306 886. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów