anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta Polska twierdzi że dostarczyła przesyłkę, ale to nie prawda bo nic nie dostarczyła, co teraz?

Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór,
zamówiłam towar na Allegro, Poczta Polska twierdzi że dostarczyła, ale to nie jest prawda, jestem cały dzień w domu a domofon, dzwonek d.drzwi oraz mój telefon działają mi bez zarzutu Poczta PL niczego mi nie dostarczyła dziś. Co ciekawe, bo  dosłownie każdy jeden kurier do mnie trafiał i trafia... ale Poczta Polska to chyba jakiś ewenement i chyba ...oszuści - bo nie dość że mi niczego nie dostarczyli to jeszcze odhaczyli se status że dostarczone, no ludzie...

Co teraz z tym zrobić z tym oszustwem? Skoro nie odebrałam do powinno wrócić do nadawcy, ale w statusie widzę, że paczka jest rzekomo odebrana, to kłamstwo i nie chce płacić za coś czego nie otrzymałam! Kupuję na Allegro niemal odkąd istniejecie i chyba wcześniej nigdy czegoś takiego nie spotkałam...

Bardzo proszę o pomoc:(

*screen z panelu allegro:

Allegro-pl-poczta-polska-klamie-.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Helena_Troy napisz do sprzedawcy, złożyć reklamację, czekać na dowód odbioru 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Helena_Troy jeśli to mała przesyłka poszukaj w skrzynce , na Poczcie jeszcze obowiązują obostrzenia COVID- owe ,a jak duża to zgłoś problem sprzedawcy .

oznacz moderatorów

Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

To koszulka t-shirt ale masz rację sprawdzę zaraz, nie spodziewałam się, że t-shirt  można by próbować zmieścić do euro-skrzynki pocztowej...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jest?

oznacz moderatorów

Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Powiem tak: jesteś genialny, pognieciona, wepchnięta full-na-siłę ale jest, hahahha XD dzieki sprawa rozwiązana. Jako, że mnie wychowano by nie stosować wulgaryzmów... zbyt często, powstrzymam się od komentarza, ale Tobie LEW433 za pomoc dziękuje.

oznacz moderatorów

Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Chciałabym Twoją odpowiedź zaznaczyć jako właściwą odpowiedź ale mój tablet zaprotestował, zgłosiłam błąd i prośbę do administratora, dziękuję za pomoc, rozwiązałeś mój problem. Dziękuję.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Rozporządzenie wprowadzające obostrzenia Covid-owe już dawno nie obowiązuje. Poczta sama niczego nie wprowadza, to reguluje ustawa prawo pocztowe.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

pracownicy poczty często jak nie wyrabiają żeby im po premii nie poszło oznaczają wszystkie paczki w terminie jako dostarczone że niby odebrane etc a na następny dzień podrzucają więc bez paniki 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

faktycznie zdarzają się takie sytuacji, mimo wszystko nigdy żadna przesyłka pocztowa mi nie zaginęła. Z drugiej strony mam zwroty od klientów inpost i kurier potrafi zostawić taką przesyłkę na dworze, rzuconą w krzaki, gdzieś w pobliżu wejścia 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów