anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poproszę o informację co się dzieje z moją przesyłką?

pazia89
#7 Wielbiciel#

ALE00002346E8A1 numer przesyłki przesyłka jedzie z Poznania baranowo do Poznania wpisali awizo ktos cos poradzi albo da namiar na kuriera ?? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@pazia89 spokojnie tak to działa będzie awizo, magazynowane, umówione na doręczenie a paczka i tak leży tydzień na sortowni, te statusy nijak mają się do rzeczywistości 😞 Za kilka dni pewnie będzie doręczenie, poczytaj inne wątki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz śledzić i spokojnie czekać ale jak masz pytania to kieruj do sprzedającego, On wszystko wie o odpowie.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@pazia89 wyjaśniamy tą sprawę z przewoźnikiem. Wrócimy do Ciebie z informacjami w wiadomości e-mail. Przepraszamy Cię za trudności! 

oznacz moderatorów

pazia89
#7 Wielbiciel#

W 4 literach mam wasze przepraszam zwróciłem towar i sobie, wysyłajcie z powrotem do nadawcy towar jak nie umiecie go wysłać porządnie. Towar zwróciłem i pojechałem osobiście go kupic mam nadzieje ze dostane zwrot pieniedzy za przesyłkę, i dodam takze ze samochodem od sprzedającego do waszego paczkomatu jest 10 minut. Ostatni raz cos kupowałem przez wasz paczkomat, inpost po 24h dostarcza towar do paczkomatu docelowego z drugiego końca kraju, wiec jesteście śmieszni. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów