anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia SMS

Client:82868807
#2 Obserwator#

Witam. Czemu nie ma SMS z info że paczka jest w automacie i czeka na odbiór ale jest SMS że paczka wraca do sprzedającego? Kupowałam bez aplikacji i gdy kupowałam nie widziałam żadnej info że śledzić paczkę można tylko przez aplikacje. Więc żadnego maila, żadnego SMSa, w ogóle nic, a za jakiś czas nagle że paczka wraca. Proszę wziąć to do uwagi.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82868807 Jeśli korzystasz z aplikacji Allegro, informację o tym, że przesyłka czeka na odbiór w automacie otrzymujesz w formie powiadomienia oraz w wiadomości mailowej. Natomiast gdy jej nie używasz, wówczas wysyłamy wiadomości sms o czekającej na odbiór paczce. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:82868807
#2 Obserwator#

Nie było ani maila, ani SMSa. Aplikacji zainstalowanej nie miałam. Był tylko sms że paczka ruszyła w drogę powrotną.

oznacz moderatorów

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

Miałem taką sytuację poza Allegro. Mam aplikację a mimo to zobaczyłem informację o tym, że paczka już wraca do nadawcy. Wcześniej nie było powiadomienia o nadaniu ani nic. Możliwy problem po stronie inpostu.

oznacz moderatorów

Client:82868807
#2 Obserwator#

To był paczkomat Allegro. Po prostu jeszcze nie było takiej sytuacji żeby nikt w żaden sposób mnie nie informował o paczce oprócz aplikacji. Myślałam że w każdym przypadku dostanę jakiegoś SMSa lub maila.

oznacz moderatorów