anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powtórne awizo

smutny-motylek
#7 Wielbiciel#

Moje paczki zamówione do Allegro Box zaginęły. W historii przesyłki ostatni krok to "Powtórne awizo". Po kontakcie z konsultantem allegro dostałam informację, że automat był przepełniony i paczki powinny dojść wczoraj (8.12.2023) jednak nie dotarły do automatu. (A0008LJDO1, A0008MMBG3) wyraziłam nawet prośbę o przekierowanie do innego automatu, ale niestety przewoźnik najwyraźniej nie ma takiej możliwości. Wiele razy zamawiałam przesyłki do paczkomatow inpostu i nie było takich sytuacji. Jeśli przesyłka idzie tydzień i nie wiadomo gdzie jest ani co się z nią dzieje to zdecydowanie zniechęca do korzystania.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

Dobra rada nie korzystaj z usług dostawcy który na tym forum zalicza po kilka udokumentowanych wtop na dzień

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że przewoźnik może przekierować tylko dla zasday tego nie robią, ale z tym przewoźnikiem to należy się cieszyć jak przesyłka dojdzie, co nie jest oczywiste.

oznacz moderatorów

smutny-motylek
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, że mogą tego nie robić. Ale zależało mi na tym żeby najpóźniej dzisiaj odebrać paczki. I wyraziłam chęć przekierowania do innego automatu po tym jak dowiedziałam się, że nie zostały umieszczone w automacie z powodu przepełnienia. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@smutny-motylek Ale są do odbioru:

 

LEW433_0-1702111574779.png

 

oznacz moderatorów

smutny-motylek
#7 Wielbiciel#

Tak, chwilę po tym jak dodałam tutaj post, przesyłki zostały umieszczone w automacie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów