anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem ze zwrotem, paczka utknęła w Allegro One

Amil_N
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam kosmiczny problem z którym nie radzi sobie allegro i właściwie pozostaje mi już chyba tylko zgłosić to na policję. Dokonałem zwrotu wadliwego towaru 5.03 wg procedur allegro. Do wyboru miałem zwrot przez paczkomat Allegro One. Spakowałem, nakleiłem kod, paczka została przyjęta przez Allegro One i na tym się skończyło.  Status od 5 marca się nie zmienił. Codziennie boty (bo raczej nie ludzie) odpisują mi, że na pewno w dniu dzisiejszym paczka zostanie odebrana i przepraszają i inne bzdury. Przez telefon to samo - przepraszają, paczkę na pewno ktoś odbierze dzisiaj. 11 dni to trwa, ja nie mam ani towaru ani zwrotu pieniędzy, a allegro leci sobie w kulki. Czy ktoś miał podobny problem?

 

 

pozdrawiam

KN

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

pinsplash
#21 Demiurg#

@Amil_N Popełniłeś błąd wybierając NAJBARDZIEJ zawodną formę dostawy ( poczytaj watki na forum)... @Allegro_One może się wypowiesz na temat kolejnego babola?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Amil_N
#7 Wielbiciel#

Otóż nie miałem wyboru. Tylko taka forma zwrotu mi się wyświetliła....

Nr przesyłki: A000H0YDZ8

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Amil_N Wyjaśniamy opóźnienie w odebraniu przesyłki, otrzymasz od nas odpowiedź mejlową 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Amil_N
#7 Wielbiciel#

Ale ja już kilka takich dostałem: dzisiaj przesyłka zostanie odebrana. Kolejny mail o tej samej treści mnie nie interesuje.

oznacz moderatorów

Amil_N
#7 Wielbiciel#

I co tam słychać w mojej sprawie? Nic się nie zmieniło, nikt się ze mną nie skontaktował.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Amil_N a możesz powiedzieć czym wybrałeś dostawę paczki do siebie?

oznacz moderatorów

Amil_N
#7 Wielbiciel#

Kurier Allegro One i paczka dotarła bez opóźnień.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Amil_N sam wybrałeś czy allegro ci zasugerowało?

oznacz moderatorów

Amil_N
#7 Wielbiciel#

Zasugerowało allegro tak jak i przy odsyłce.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Amil_N przepraszamy za tę sytuację! Prowadzisz już korespondencję e-mail w tej sprawie (nr 40715553), Doradcy Allegro One wrócą z kolejną wiadomością, gdy tylko otrzymają odpowiedź od oddziału.  

oznacz moderatorów

Amil_N
#7 Wielbiciel#

Czy allegro nie pracuje w poniedziałki? Wysłałem dzisiaj kilka pytań z prośbą o dane przełożonego tych osób które do tej pory ze mną korespondowały i nikt się nie odezwał. Potrzebuję tego do zgłoszenia na policję, przyspieszy to pracę policji. Proszę nie chować głowy w piasek. @Allegro_One @ko_alka Dzisiaj minął 13 dzień odkąd umieściłem paczkę w Allegro One.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

jakiej policji? policja nie zajmie się nieodebraną paczką...

oznacz moderatorów

Amil_N
#7 Wielbiciel#

Ale to nie jest problem nieodebranej paczki, tylko oszustwa ze strony allegro i braku możliwości odzyskania przezemnie pieniędzy. Na to są paragrafy.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Jakie mianowicie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Amil_N na wszystkie wiadomości odpowiedzi udzielane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń, zatem jeśli kontaktowałeś się w sprawie mejlowo, to otrzymasz odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Amil_N na właśnie to jest nowa super usługa allegro pt sami wybierzemy ci tak przewoźnika że będzie szybciej w domyśle allegro one należące do allegro bo wszak taniej nas to wyjdzie i potem są takie cudowne przypały

oznacz moderatorów