anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka nadana w Allegro Box i po 48 godzinach nie ma info że ruszyła dalej

katpre1
#8 Zapaleniec#

28.07 o 5.55 nadałam paczkę w Allegromacie do dziś 31.07 godz 19.55 nie ma informacji że paczka ruszyła w drogę gdzie mogę to zgłosić/

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

_Likos_
#21 Demiurg#

@katpre1  cóż jeśłi jest powód do odrzucenie reklamacji - to sie ją odrzuca.

Napisz kolejna podając jako powód opóźnienie - myśle że powinno przejśc 🙂

oznacz moderatorów

katpre1
#8 Zapaleniec#

Nie uważam tak

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katpre1 bo o zaginięcie można składać reklamację po 30 dniach 😞  po zatym minęło 5 dni więc u niech to norma poczekaj z tydzień 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

katpre1
#8 Zapaleniec#

Ale mam jeszcze raz składać formularz reklamacyjny?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katpre1 poczekaj tak to u nich działa, jak wyjęli 2 może nie zeskanowali i lada dzień pojawi się u sprzedawcy jako doręczona 🙂

Zgodnie z regulaminem paczkę za zaginioną uznaje się po 30 dniach i wtedy składaj reklamację 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@katpre1 jedna uwaga co podałeś w roszczeniu reklamacyjnym bo jak to bylo cos ala no nie mam paczki szukajcie to ja sie nie dziwie ze ci moga odrzucic. Powinienes napisac ze zadasz zwrotu oplaty za towar bo nie ma sie przewoznik do czego ustosunkowac

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katpre1 a co klient na to ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

katpre1
#8 Zapaleniec#

Ja jestem klientem to był zwrot

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

 

@katpre1 no to kategorię wybrałeś odpowiednią 😄

 

  •  Dla Sprzedających
  •  

     

    ________
    Κώστας
    oznacz moderatorów

    katpre1
    #8 Zapaleniec#

    i co mam teraz zrobić ?

    oznacz moderatorów

    katpre1
    #8 Zapaleniec#

    W zwrotach mam napisane 07.08.2023 przesyłka zagubiona czyli allegro same gubi się w regulaminie

    oznacz moderatorów

    w_kiwi
    Moderatorka
    Moderatorka

    @katpre1 W odpowiedzi reklamacyjnej otrzymałaś pełne wyjaśnienie i powód odrzucenia reklamacji. Pozwolę sobie je zacytować. 
    "Widzę, że czas 30 dni od daty nadania nie minął. Reklamację muszę odrzucić, ponieważ nie mogę uznać, że przesyłka zaginęła. Zgłosili Państwo jednak problem z przesyłką, dlatego sprawę będę monitorować i w razie potrzeby skontaktuję się z Państwem.

    Jeżeli jednak w ciągu 30 dni od nadania przesyłka A0000TM1N9 nie odnajdzie się i nie zostanie doręczona do klienta to proszę o ponowne złożenie reklamacji poprzez dedykowany formularz."


    Zatem reklamacja została odrzucona, ponieważ zgodnie z regulaminem, paczkę uznaje się za zaginioną po 30 dniach. 

    Prosiłabym Cię o odpowiedź na zgłoszenie numer 35077557. Tam poproszono Cię o opisanie wyglądu przesyłki, co ułatwi proces poszukiwawczy. 

    Wiktoria
    Moderatorka


    _____________
    Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
    oznacz moderatorów

    katpre1
    #8 Zapaleniec#

    Stanęło na moim bo w historii zwrotu jest zaginięcie przesyłki  i tak jest wpisane, i co jest śmieszne oddano mi dzisiaj pieniądze pomimo że wspomniana Pani odrzuciła moją reklamacje . Totalny bałagan na allegro jedna pisze swoje inny robi swoje. 

    oznacz moderatorów

    az1rael
    #21 Demiurg#

    @w_kiwi to ja czegoś nie rozumiem bo na odpowiedź reklamacyjną przewoźnik ma 30dni czy tu chyba onebox zwrot wcięło. Reklamację do przewoźnika się wnosi zawsze po kilku dniach od wystąpienia zdarzenia - tu zaginięcie bo zanim się skapnie kupujący / zwracający że z paczką coś nie tak to minie te kilka dni zwykle 14 bo wtedy zauważy że nie ma kasy za zwrot i zaczyna drążyć. To co za reklamację i do kogo tu wniesiono skoro odrzucono  ją przed czasem 30dni że paczka nie została uznana z automatu za zaginioną?

    oznacz moderatorów

    katpre1
    #8 Zapaleniec#

    Ja też nie rozumiem , wczoraj dostałam od allegro odrzucenie reklamacji z powodu wpisania zaginięcie przesyłki a za parę godzin  w śledzenie przesyłki pokazał się komentarz zaginięcie przesyłki i wpłynęła kasa , o co chodzi do pracowników allegro. uważam że jest totalny bałagan i tyle

    oznacz moderatorów