anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka o nr. A0010N5F40 co z przesyłką

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Przesyłka o nr. A0010N5F40 - zakup z dnia 01.09 wydana przez sprzedającego w dniu 02.09 kurierowi i przekazana do magazynu tego samego dnia a planowana dostawa na 23.09.2024r. Czy to normalna sytuacja przy wyborze tego typu dostawy, cały czas jest to dostawa krajowa a towar nie jedzie z Chin. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 W którym miejscu widzisz informację o planowanej dostawie?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Informacją o planowanej dacie jest widoczna w moich zakupach status przesyłki w drodze oraz dostałem informację w odpowiedzi od sprzedajacego w nawiązaniu do mojego zapytania o przesyłkę 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 Prześlij zrzut ekranu z widokiem informacji dotyczących drogi tej paczki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240906_125629_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 Ten komunikat nie jest błędem. W ofercie sprzedający zadeklarował, że wyśle przesyłkę do 14 dni roboczych, ma to wpływ na przewidywany czas dostawy. Wygląda jednak na to, że nadał paczkę szybciej niż deklarował.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Ale ja nie mam nic do sprzedającego nawiązałem z nim kontakt wyjaśnił że on swoje zrobił wysłał kazał kontaktować się z przewoźnikiem i skorzystać że śledzenia przesyłki gdzie status jest odebrana przez kuriera przekazana do magazynu 02.09, i zastanawia mnie fakt składowania przesyłki przez ponad 2 tygodnie w magazynie. Decydując je na zakup przewidywana data dostawy to środa czyli 03.09.2024

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 Komunikat o przewidywanej dostawie 23 września nie wynika z działań przewoźnika, ale sprzedającego, o czym pisałam wyżej. Prawdopodobnie otrzymasz przesyłkę wcześniej, skoro sprzedający nadał ją następnego dnia po zakupie, a nie 14 dni roboczych po zakupie - jak zadeklarował w ofercie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów