anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka o nr. A0010N5F40 co z przesyłką

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Przesyłka o nr. A0010N5F40 - zakup z dnia 01.09 wydana przez sprzedającego w dniu 02.09 kurierowi i przekazana do magazynu tego samego dnia a planowana dostawa na 23.09.2024r. Czy to normalna sytuacja przy wyborze tego typu dostawy, cały czas jest to dostawa krajowa a towar nie jedzie z Chin. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 W którym miejscu widzisz informację o planowanej dostawie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Informacją o planowanej dacie jest widoczna w moich zakupach status przesyłki w drodze oraz dostałem informację w odpowiedzi od sprzedajacego w nawiązaniu do mojego zapytania o przesyłkę 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 Prześlij zrzut ekranu z widokiem informacji dotyczących drogi tej paczki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240906_125629_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 Ten komunikat nie jest błędem. W ofercie sprzedający zadeklarował, że wyśle przesyłkę do 14 dni roboczych, ma to wpływ na przewidywany czas dostawy. Wygląda jednak na to, że nadał paczkę szybciej niż deklarował.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jacekp26
#7 Wielbiciel#

Ale ja nie mam nic do sprzedającego nawiązałem z nim kontakt wyjaśnił że on swoje zrobił wysłał kazał kontaktować się z przewoźnikiem i skorzystać że śledzenia przesyłki gdzie status jest odebrana przez kuriera przekazana do magazynu 02.09, i zastanawia mnie fakt składowania przesyłki przez ponad 2 tygodnie w magazynie. Decydując je na zakup przewidywana data dostawy to środa czyli 03.09.2024

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekp26 Komunikat o przewidywanej dostawie 23 września nie wynika z działań przewoźnika, ale sprzedającego, o czym pisałam wyżej. Prawdopodobnie otrzymasz przesyłkę wcześniej, skoro sprzedający nadał ją następnego dnia po zakupie, a nie 14 dni roboczych po zakupie - jak zadeklarował w ofercie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów