anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102447164
#8 Zapaleniec#

Jak długo moja przesyłka A00089TKY7 może czekać na wyznaczenie punktu alternatywnego? Mam w pobliżu kilka zielonych paczkomatów a proces wyznaczania zajmuje już prawie dobę...

 

Przydałaby się opcja zgłaszania do Allegro problemów z dostawą, gdy to Allegro świadczy usługę dostawy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:102447164 Komunikat o konieczności wyznaczenia punktu alternatywnego to informacja dla Ciebie. Ty powinieneś wyznaczyć ten punkt.

oznacz moderatorów
Client:102447164
#8 Zapaleniec#

W takim razie poproszę o pomoc, jak to zrobić. Ani w aplikacji ani na stronie Allegro nie pojawiła się opcja by to zrobić. Google znajduje w Społeczności Allegro jedynie sugestie, że to nie po mojej stronie jest wyznaczenie alternatywnego punktu.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102447164 Wkrótce nasz doradca się z Tobą skontaktuje w tej sprawie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:102447164
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc. Doradca był bardzo rzeczowy, przekierował przesyłkę i dziś ją odebrałem.

oznacz moderatorów
kowalikstm
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

 

moja przesyłka o nr A000DLFU63 czeka na wyznaczenie puntu alternatywnego, godziny mijają, a ja nie mam opcji wyznaczenia tego punktu. Jak mogę wyznaczyć taki punkt? Lub gdzie uzyskać więcej informacji o mojej przesyłce 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kowalikstm Już skierowałam sprawę do odpowiedniego zespołu. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w sprawie dostarczenia przesyłki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów