anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego

kacpol05
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, moja paczka miała dzisiaj dotrzeć paczkomatu do Allegro One Box, ale zamiast tego w pełnej historii przesyłki pokazuje się komunikat: "Problem z przesyłką", "Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego". Co to oznacza i jak ten problem rozwiązać? Kiedy moja paczka dotrze?

Numer przesyłki: A000GTXED8

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kacpol05 Cześć 🙂 Takie prośby są wysyłane kiedy automat jest przepełniony lub maszyna wymaga prac serwisowych. Punkt alternatywny możesz wybrać z poziomu aplikacji mobilnej Allegro lub możesz zadzwonić na numer 616 306 997, infolinia jest czynna w godzinach 6:00 - 22:00. Przepraszamy za utrudnienia! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kacpol05
#7 Wielbiciel#

Nie pozwala mi już wybrać alternatywnego punktu, ponieważ czas na to był do wczoraj do 22. Czy to oznacza, że dzisiaj ponownie spróbujecie dostarczyć paczkę w ten sam punkt?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kacpol05 Kurier będzie ponawiał próbę doręczenia do pierwotnego punktu, ale możesz też zadzwonić na numer 616 306 997 i przekierować paczkę

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kacpol05
#7 Wielbiciel#

Jak mogę sprawdzić czy ten punkt jest sprawny i czy muszę go zmienić? Inny punkt nie jest mi na rękę, a potrzebuje tej paczki bardzo pilnie do jutra… miała być wczoraj 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kacpol05 Najlepiej zadzwoń na numer, który podałam wyżej. Konsultant sprawdzi, co dzieje się z punktem i wybierzecie najlepsze rozwiązanie, żebyś jak najszybciej mógł otrzymać swoje zamówienie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów