anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:64604970
#7 Wielbiciel#

Przedmiot miał do mnie trafić 26 marca. W tym dniu w systemie pokazał się komunikat, iż "Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego". Cały czas w systemie jest informacja, iż trwa oczekiwanie na wybranie punktu alternatywnego, ale nie mam absolutnie żadnej możliwości zmiany czy wybrania takowego, ani przez aplikację, ani przez maila. Wybór dostawy nastąpić miał przez allegro one box na paczkomat przy ulicy Dworkowej 4 w Warszawie. Ostatnim razem jak zamawiałem przesyłkę tym sposobem sprawa toczyła się podobnie, ale po jednym dniu oczekiwania na alternatywę przesyłka dotarła. Teraz kończy się drugi dzień i ani widu ani słychu. 

PRZEWOŹNIK I NUMER PRZESYŁKI

Allegro

A000IPIUM0
Sprzedający poradził jedynie kontaktować się z kurierem, jednak nie mam pojęcia do którego przewoźnika się odezwać.
Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To forma dostawy afiszowana przez allegro i do nich możesz zgłaszać takie problemy . Mają mało automatów paczkowych przez co wiele paczek musi czekać aż się znajdzie wolna skrytka.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:64604970 Już przekazałam Twoje zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. Wkrótce nasz doradca skontaktuje się z Tobą w sprawie dostawy przesyłki. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów