anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka OneBox utknęła w magazynie ( nr A000BXYZI3)

Genusek
#7 Wielbiciel#

A000BXYZI3 Przesyłka mimo przyjęcia nie jest dalej od kilku dni wysyłana z magazynu. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ten typ dostawy tak ma . Usługodawca posiada zbyt małą ilość automatów paczkowych przez co wiele paczek nie ma gdzie włożyć i leżą na magazynie czekając na lepsze jutro .

oznacz moderatorów

Genusek
#7 Wielbiciel#

ale, czy jeżeli tutaj o tym napisałam, to KTOŚ ruszy ten temat i " uaktywni " moją paczkę ?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Genusek działamy w tej sprawie, prosimy poczekaj na wiadomość e-mail od nas. 

oznacz moderatorów

Genusek
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One niestety nie uzyskałam od nikogo jeszcze informacji w sprawie paczki. Sprawa jest dla mnie pilna i niepokoi mnie ta sytuacja. Uprzejmie proszę o informację co dalej z paczką i jak długo mam jeszcze na nią czekać?

oznacz moderatorów

Genusek
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One Ogólnie mam wrażenie, że Allegro UKRADŁO mi paczkę. Wszystko byłoby może dla mnie mniej irytujące, gdyby nie to, że to była paczka za ponad 200 zł i mam towar był prezentem dla kogoś na urodziny. Proszę coś zrobić w tej sprawie, albo odnaleźć szybko paczkę, albo porozumieć się  wysyłającym, zeby wysłał mi rtowar za pomoca innego przewoźnika.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Genusek Sam sobie kupiłeś prezent?🤔 a zakup od prywatnego sprzedającego czy firmy?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Genusek nie ukradliśmy Twojej paczki, ale też nie otrzymaliśmy od wczoraj nowych informacji od przewoźnika, dlatego po raz kolejny poprosiliśmy o sprawdzenie co się dzieje z Twoją paczką. Otrzymałaś już od nas także wiadomość mailową i w tej korespondencji wrócimy do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów