anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Termin doręczenia przesyłki został ustalony z odbiorcą

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:76272464
#7 Wielbiciel#

Tak jak w temacie. Przesyła miała przyjść dzisiaj, też.02.08.2023 między 18-22. Sprawdziłam status przesyłki i o 20:19 była w Katowicach i informacja że termin doręczenia przesyłki został ustalony z odbiorcą. Napewno nie ze mną... To była ważna przesyłka, która miała być dostarczona na dzień dzisiejszy a nie robienie z ludzi balona, jeszcze bez żadnej informacji... @Allegro_One 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:76272464 AllegroOne to najbardziej zawodna forma dostawy. Trzeba było przeczytać forum przed zakupem. teraz to..czekaj. @Allegro_One - jaka tym razem awaria?

@kostas11 @mdrogeria @_Likos_ @ART_FOTO termin doręczenia przesyłki został ustalony z odbiorcą - to coś nowego, w tym jakże sprawnie działającym rozwiązaniu....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:76272464
#7 Wielbiciel#

Kupowałam już wiele razy przez allegro one i nigdy nie miałam takiego problemu.. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:76272464 wyczerpałaś limit szczęscia...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:76272464
#7 Wielbiciel#

Widocznie tak🤷 ostatni raz wzięłam tą wysyłkę..

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😌

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A to naprawdę takie ważne te kilka godzin? nie żebym był przeciwny prawdziwym informacjom tylko patrze na to wszystko z lekkim dystansem.

oznacz moderatorów
Client:76272464
#7 Wielbiciel#

Nie lubię nie słownych osób. Jeżeli coś miało być napewno w ten dzień między danymi godzinami to oczekuje że będzie to dostarczone, a jak nie to dostanę jakąkolwiek informacje o przesunięciu dostawy. Tak, było to bardzo ważne w innym przypadku bym za przeproszeniem "olala" temat i czekała spokojnie 🤷 + dodatkowo musiałam kombinować kogoś do dziecka małego bo to jednak przedział czasowy 18-22 więc nie byalalbym w stanie wyjść po przesyłkę np usypiając dziecko 😉

oznacz moderatorów
FenomenoVero
#11 Animator#

Tylko żaden przewoźnik w regulaminie nie ma na pewno doręczenia chyba że wykupiona dodatkowo usługa (ale raczej nie przez Allegro Smart) 😄 Wszędzie to przewidywany czas. Nawet jak wczytamy się w regulamin np. Inpostu czy kogoś innego wszędzie zapis że nawet do 72h może iść paczka. Tutaj tak samo zapewne ma AllegroOne

oznacz moderatorów
Client:76272464
#7 Wielbiciel#

Dobre spostrzeżenie. Z pewnością nie będę się już sugerowała " dostawa jutro" 😂

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:76272464 dla inpostu mozesz sie spokojnie sygerowac na od 24 do 48h od momentu nadania są punktualni w 95% przypadków

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:76272464 Prosimy o podanie numeru przesyłki, której dotyczy zgłoszenie. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

103 do 1 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie gadaj ze wyliczyles ile spraw o babole zgloszono do rozwiazanych na forum w ostatnim czasie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael ,,eee...tam ..... cicho być .....,,, tracę już rachubę 

oznacz moderatorów
Client:76272464
#7 Wielbiciel#

A00010BX88

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:76272464 Dziękujemy. Już zajmujemy się Twoim zgłoszeniem. 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:76272464 Przesyłka została już wydana do doręczenia, jednak nie jesteśmy obecnie w stanie wskazać dokładnej godziny ze względu na utrudnienia zmianę organizacji ruchu w mieście. Jeśli nie otrzymałaś numeru do kuriera w wiadomości SMS, prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 616 306 886.

oznacz moderatorów