anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ups... juz się zaczyna po zmianach.

Alegrat
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Boże broń wszystkich od tego przewoźnika.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Alegrat ja na razie czekam z dodaniem, zobaczę jak padnie wszystko koło 25 października 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @Alegrat od 25 łooooj ... będzie jazda, zerkam i widzę ,że konkurenci wstrzymują się do ostatniej chwili , nie sadzę żeby rezygnowali ze smarta .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie wiem czy zauważyłeś ale jest mniej zapytać co z moją paczką One ???

Ciekawe czy coś poprawili czy coraz mniej osób zamawia tą metodą ???

Mi otworzyli właśnie klika minut drogi spacerkiem od sklepu punk epaka, i był u mnie gościu z punktu i poinformował że mogę w nim nadawać paczki One, zbieg okoliczności 😄 

Ja czekam, testowo polecę z tydzień bez smarta zobaczę jak to się rozwinie, uruchomienie to też nie problem 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kostas11 Możesz spróbować bez smarta pohandlować . Ja już dłuższy czas jadę bez niego i wrażenia mam nieco mieszane. Ilość aukcji zakończonych sprzedażą spadła ale plusem jest to że przychód ze sprzedaży jest zbliżony a ci co kupują to nie robią zwrotów . Mniej kupuje drobnych kupujących a coraz więcej takich co chcą kupić coś droższego i rzadszego . To nie jest zresztą jedyne miejsce gdzie można dobrze sprzedać ,zawsze można spróbować gdzie indziej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 sprawdzę 🙂 ale w razie co mam już gdzie nadać 🙂 zwrotów nie ma więc żaden problem 🙂 a jak napisałeś, odpadnę mi ciułacze do smarta bo takich to mam biorą na styk co tydzień po dwa produkty co by mieć darmową wysyłkę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 potwierdzam, coraz mniej osób to zamawia, z Allegro One Punkt to w ogóle się całkowicie wyleczyli, chyba jeszcze nie pakowałem w październiku (u mnie ta przesyłka jest dla wszystkich za 0zł) 

oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

U mnie UPS to porażka ,mnóstwo nie odebranych przesyłek jeden kurier na miasto dlatego wtedy zrezygnowałem .Teraz Allegro mnie zmusza i czekam do ostatniej chwili .I tak pewnie przez nich stracę smarta bo kurier ma gdzieś odbiory .Zobaczę i pozdrawiam tego kto to wymyślił 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@prezento-grzes wiesz że to kwestia czasu, jak sprzedawcy zaczną z tego przymusu, tracić smarta i mieć problemy to UOKiK nie ogarnie pism i skarg 🙂

Bo to nie jest kwestia wyboru przewoźników tylko przymus 😞 a **piiip**ik z tego co obiło o uszy dostał karę za faworyzowanie swoich usług 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 tak , mniej jest bo gro klientów się przewiozło, chore monety nie skuszą ponownie klienta , który w perspektywie ma czekać na paczkę i w bulach otrzymać ją za tydzień ., 

oznacz moderatorów