anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W skrytce były dwie paczki - jedna z nich nie jest moja

MAMY ROZWIĄZANIE!
agnieszka332322
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

wczoraj mąż poszedł odebrać 2 przesyłki z paczkomatu allegro one, a wrócił do domu z trzema. Powiedział, że w jednej ze skrytek były dwie paczki. Pomyślałam, że to może coś jak multiskrytka w innych paczkomatach, bo czekamy teraz na wiele przesyłek, być może coś przyszło szybciej niż powiadomienie. Po otwarciu wszystkich trzech paczek zorientowaliśmy się, że zawartości jednej z nich nie zamawialiśmy. Dopiero wtedy mąż wrócił po wyrzucone foliowe opakowanie i zauważył, że widnieje na nim imię i nazwisko innej pani. 

Na liście przewozowym było tylko imię i nazwisko, poszukałam najpierw na portalu Facebook i znalazłam jedną kobietę, która się tak nazywa i mieszka w tym samym mieście co ja. Spróbowałam wysłać tej Pani wiadomość na messengerze z pytaniem, czy nie zamawiała paczki do tego paczkomatu oraz wysłałam zaproszenie, jednak do tej pory nie wyświetliła (+ nie jestem na 100% pewna, czy ta osoba jest na pewno adresatem). 

Dzisiaj spróbowałam zadzwonić na numer telefonu firmy, która tę paczkę nadała, ale niestety nie odbierają.

Ponieważ skończyły mi się pomysły, postanowiłam założyć wątek na tym forum 🙂 

Nie jestem pewna czy to właściwy numer, ale najprawdopodobniej jest to przesyłka nr. ALE00004A8F72C2

Byłabym niezmiernie wdzięczna za pomoc, aby paczka dotarła do właściwej adresatki 🙂

@Allegro_One   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

Gwiazdka się zbliża ....😀

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@agnieszka332322 Weryfikujemy tę sprawę.

oznacz moderatorów
ulkajas1
#9 Pomysłodawca#

a ja dostałam dzisiaj na maila taką wiadomość, oczywiście nic nie zamawiałam ,czy taki adres jest prawdziwy Od:Poczta Polska SA <powiadomienia@allegromail.pl>

ulkajas1_0-1671113352718.png

 

oznacz moderatorów
ulkajas1
#9 Pomysłodawca#

a może to już paczka która ma przyjść w poniedziałek i na allegro widnieje że jest w przygotowaniu 

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@ulkajas1 Obrazek nie jest dla nas widoczny. Tak, jest to prawdziwy mail allegro.

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@agnieszka332322 Wysłaliśmy do Ciebie maila. Prosimy odpowiedz na tę wiadomość. Będziemy działać w temacie dostarczenia tej paczki do właściwego odbiorcy 🙂

oznacz moderatorów
agnieszka332322
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc, już odpisałam 🙂

oznacz moderatorów
Pszczola2013
#12 Orędownik#

W takiej sytuacji najprościej napisać do allegro podając numer przesyłki i oni to załatwią. Ja tak miałam z paczkomatem InPost 2x w ciągu kilku lat, ale ja zabrałam tylko swoją paczkę, a drugą zostawiłam (wcześniej zrobiłam zdjęcie kodu kreskowego) i zadzwoniłam na infolinię InPost i szybko załatwili sprawę.

oznacz moderatorów