anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Czy - wg Waszegoopisu - kupi,ę np. płytę CD i każę ją dostarczyć do paczkoatu Allegro One Bo

sanek_rs
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy - wg Waszego opisu - kupię np. płytę CD i każę ją dostarczyć do paczkomatu Allegro One Box, otrzymam wyraźnie obiecane 3 monety w Allegro ? Wasz komunikat na ten temat był jasny i precyzyjny, ale wolę się dowiedzieć z pierwszej ręki, tzn. od Was.

Pozdrawiam - sanek_rs !

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sanek_rs Czy chodzi Ci o monety za zakup w środę z dostawą do Allegro One Box? Otrzymasz 2 monety za pierwszą środową transakcję z wybraną tą metodą dostawy.

Jeśli nie chodzi o tę promocję, prześlij treść komunikatu, na który się powołujesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sanek_rs
#7 Wielbiciel#

Teraz jest już czwartek... (?)...

oznacz moderatorów

sanek_rs
#7 Wielbiciel#

Tzn. nie możliwości otrzymania 3 monet... To był zwykły chwyt reklamowy... ŻENADA !

A jak mogę (najlepiej jednym zakupem uzyskać 3 monety ? Podpowiadacie mi, a ja w ciągu kilkudziesi,ęciu minut robę wskazany zakup !

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sanek_rs Cześć, tutaj znajdziesz regulamin promocji "Środy z Allegro One": https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-srody-z-allegro-one-box-PgZ4j4EAWFE. Dzisiaj jest czwartek, zatem monety za zakupy z dostawą Allegro One nie zostaną przyznane, bo nie spełnisz warunków promocji.  

Jeśli masz na myśli inną promocję, to doprecyzuj proszę jaką lub prześlij zrzut ekranu z informacją o monetach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów