anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, o której godzinie dotrze przesyłka.

NojmaNP
#8 Zapaleniec#

Witam czekam na przesyłkę od rana, miała dzisiaj dotrzeć, a jest już za trzy 21. 

Czy możecie sprawdzić co się dzieje ? I gdzie jest paczka?

A000EXNY07

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Słabo to widzę;

LEW433_0-1707768467664.png

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@NojmaNP w piątek nadana, więc zgodnie z regulaminem mają 3 dni robocze, jak nie dojdzie do środy napisz, a allegro podaje przewidywany czas dostawy 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NojmaNP
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info. Kurde nie wiem co mnie po korciło żeby zamówić z allegro box.

Zawsze in postem i do 12 przeważnie przychodziły paczki. Powinno allegro zmienić czas dostaw przy opcji zakupu, bo to jest ewidentne wprowadzanie w błąd klienta.  "Zamów dziś do 13, odbierz w poniedziałek"  regulamin, regulaminem, jak tam jest 3 dni robocze to przy opcji kup teraz powinny być widełki. Ciekawe co na to UOKiK.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@NojmaNP napisz jako konsument że allegro wprowadza Cię w błąd, fakt jest to przewidywania oferta ale to już przegięcie, dla allegro liczy się żebyś kupił a z resztą niech walczy sprzedawca 😞 

Problemem jest tu logistyka, allegro rozwija to dopiero, a co śmieszne w Szczecinie mamy 6 automatów i to na obrzeżach i nie palują postawić więcej 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NojmaNP
#8 Zapaleniec#

Właśnie dostałem info, że przesyłka opóźniona. Chociaż jakiś progress.  Ale jak czytam sobie te opóźnienia u wielu użytkowników, to nie będę na się nastawiać na szybki odbiór.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@NojmaNP wyjaśniamy to z przewoźnikiem, przepraszamy za tę sytuację, wrócimy do Ciebie z informacją w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów