anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka opóźniona ponad 8 dni od momentu jej przekazania kurierowi

piotani
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mój numer przesyłki to : A000EFFE78 . przesyłka została nadana w dniu 5 lutego 2024. W historii przesyłki widnieje opis :

5 lut 2024, 07:23
Przesyłka została przygotowana przez nadawcę


5 lut 2024, 10:56
Kurier przekazał przesyłkę do magazynu

 

Dziś mija 8 dzień od nadania przesyłki. W między czasie osobiście odebrałem z paczkomatu 4 zamówione kilka dni temu przesyłki firmy Inpost i dotarły bezproblemowo i bardzo szybko. Tutaj z tego co widzę i inni klienci opisują , notorycznie jest problem z dostarczeniem przesyłek na czas. Dlatedo też od tej pory nie zamawiam przesyłek do paczkomatu Allegro One Box, zielony automat ponieważ jest to firma nierzetelna w terminach dostawy przesyłek do klienta.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

Widać z ciebie wyrozumiały kupujący bo 95% już dawno linczowałaby sprzedawcę

oznacz moderatorów

piotani
#8 Zapaleniec#

Zgadza się jestem wyrozumiały , przynajmniej jak na razie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@piotani 

Jesteś nielicznym klientem, który rozróżnia winę sprzedawcy od winy przewoźnika w opóźnieniu dostawy. Takich klientów to "na rękach nosić" 🙂

Na przyszłość daj sobie spokój z Allegro One, to będziesz szczęśliwszy 😉

oznacz moderatorów

piotani
#8 Zapaleniec#

Zgadza się, oczywiście masz rację. Jestem bardzo wyrozumiały w tej kwestii, i biorę pod uwagę na przyszłość by korzystać z usług dostaw przesyłek , innych przewoźników.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@piotani wyjaśniamy to z przewoźnikiem, gdy tylko otrzymamy odpowiedź to damy znać w wiadomości e-mail. Przepraszamy za tę sytuację! 

oznacz moderatorów

piotani
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za informację

oznacz moderatorów