anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wycofanie się z licytacji, brak reakcji sprzedającego

kitchener1
#9 Pomysłodawca#

W trakcie licytacji napisałam o wycofanie oferty, uzasadniłam że licytuję inną , sprzedawca mojej oferty NIE WYCOFAŁ i mam teraz jako zakupiony towar.

Jak dalej postępować żeby nie płacić za niechcianą ofertę ?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie odbyła się ta licytacja ? na zwykłym czy AL?

oznacz moderatorów

kitchener1
#9 Pomysłodawca#

licytacja na allegro , napisałam do sprzedającego i czekam na odpowiedź

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Napisz, że rezygnujesz bez podania przyczyny. Powody mogły być różne: nie było go, przeoczył maila, liczył, ze ktoś przebije i da mu to lepszą cenę, irytacja jak zbyt dużo kupujących robiło sobie żarty z licytacji. Według regulaminu jak dobrze pamiętam nie ma obowiązku tego wycofywać, a nawet chyba nie w każdej kategorii może. 

oznacz moderatorów

kitchener1
#9 Pomysłodawca#

brak mozliwości anulowania "zakupu" którego NIE dokonałam.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

na allegro ani na lokalnie nie ma możliwości wycofania się z licytacji która jest wtrakcie zresztą po wygraniu też nie ma możliwości bo nie przewiduje tego ani system ani kodeks cywilny odnośnie zakupów poprzez licytacje. Można zastosować tylko chamskie nie bo nie i nie opłacić a oferta będzie czekać na wpłątę nawet 30dni i jak nie poinformujesz sprzedawcy że nie zapłacisz przez panel wiadomości to będzie musiał czekać cały ten czas czyli bardzo niefajne zachowanie z twojej strony bo bokujesz mu możliwośćponownego wystawienia i sprzedaży

oznacz moderatorów

kitchener1
#9 Pomysłodawca#

Jesteś w błędzie, jest możliwość wycofania się z oferty, poniżej zdjęcie, ale musze czekać do jutra, 

kitchener1_0-1702330881915.png

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kitchener1 ja wiem że jest ja pisałem że w prawie nie ma takiej opcji ustawa jest powyżej regulaminu

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@az1rael Można przez formularz allegro napisać "prośbę o odwołanie oferty" ,którą to sprzedawca jak się z tym zgodzi to potwierdza zaznaczając "na prośbę kupującego". Jest to jednak jego wola a nie przymus.

oznacz moderatorów

kitchener1
#9 Pomysłodawca#

Wszystkim dziękuję za zainteresowanie, już uaktualniono pozycję "anuluj zakup"., jest juź wszystko OK.

Miłego dnia dla wszystkich

oznacz moderatorów