anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona paczka

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Po otworzeniu skrytki - skrytka okazała się pusta. Od 6.12 Allegro One Box milczy. Proszę o namierzenie gdzie jest moja paczka. A0008LKLX3

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@natalka-n5 wyjaśniamy tę sprawę. Prosimy o cierpliwość.

oznacz moderatorów

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One czy coś udało się ustalić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A od kogo ten zakup?

oznacz moderatorów

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

Akpolbaby

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli firmy i tam zgłosiłaś problem?

oznacz moderatorów

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłam w automacie i otworzyłam dyskusję ze sprzedającym (do tej pory bez odezwu z jego strony)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ile czasu jest ta dyskusja? on ma 24godz. na odpowiedź a później proś Allegro o pomoc i daj sobie spokój z przewoźnikiem, już swoje zrobiłaś, to sprzedający niech się o to martwi.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedawca to akurat na podglądzie widzi że klient odebrał paczkę (skrytka była przez niego otwierana) . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to nie ma znaczenia ponieważ zgłosiłaś problem przy odbiorze, skoro lubisz się przepychać One Box to już twoja sprawa.

oznacz moderatorów

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

9 grudnia otworzyłam dyskusję i cisza

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@natalka-n5 Zgodnie z tym, co napisał konsultant we wczorajszym mailu do Ciebie - wyjaśniamy sprawę i otrzymasz kolejną wiadomość, kiedy uda nam się ustalić więcej szczegółów.

oznacz moderatorów

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

W paczce był prezent na święta więc zależy mi na czasie ale sądząc po szybkości reakcji mogę się pożegnać z tą myślą że w ogóle do mnie dotrze. W takim razie w jaki sposób mogę anulować zamówienie tak żeby otrzymać zwrot pieniędzy bo szybciej będzie jak zamówię przedmiot u innego sprzedawcy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@natalka-n5 zamów gdzie indziej, jak ten się znajdzie to go zwrócisz 🙂 teraz też możesz odstąpić od umowy ale i tak sprzedawca wstrzyma się ze zwrotem kasy do otrzymania towaru lub odszkodowania 🙂  Sprzedawca w systemie ma że odebrane do puki nie będzie decyzji macie związane ręce 😞

Co Cię pokusiło do wybrania Allegro One tyle tu opinii o problemach z paczkami 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

Dzięki bardzo za doradzenie! Pierwszy razem mam taką sytuację dlatego taki stres 🙈 pokusiło mnie to że zasadza drzewo jak wybiorę paczkomat 😂 ale pierwszy i ostatni raz… już wolę sama zasadzić drzewo i miec paczki doręczone! Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

natalka-n5
#7 Wielbiciel#

Czy po ponad tygodniu udało się coś ustalić?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@natalka-n5 niestety nie, ale interewniujemy już ponownie u przewoźnika i wrócimy do Ciebie z wiadomością mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów