anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zielony automat one box - do której godziny rozwożą

Lukrecjush_2006
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Do której godziny są rozłożone paczki do Allegro One? Paczka miała być dziś, a póki co nadal nic, rzecz jest potrzebna mi na dzisiaj więc jutro już tylko zwrot mi pozostaje albo nieodebranie przesyłki... 

Nr paczki A0008NJPO1. 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Lukrecjush_2006 Allegro One Kurier dostarcza przesyłki do 20:00, a Kurier UPS, który dostarcza przesyłki do Allegro One Box dostarcza je do 19:00, ale w okresie świątecznym może być później, nie mamy dokładnych informacji. Mamy nadzieję, że przesyłka zdąży do Ciebie dotrzeć!

oznacz moderatorów

Lukrecjush_2006
#8 Zapaleniec#

No cóż, człowiek robi tego typu błędy dwa razy, po raz pierwszy i ostatni, następnym razem zamówię InPostem i nie będę musiał się martwić. Zresztą zarówno Orlen jak i DPD też dzisiaj woziło po okolicy do automatów, bo widzieliśmy auta, tylko zielony automat jakoś nie może dotrzeć. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale teraz już wszystko wiesz!

oznacz moderatorów

Lakiery_Adamczak
#9 Pomysłodawca#

Niestety przez Allegro One przysyłki podróżują najdłużej. Mowię z perspektywy sprzedającego jak i kupującego. Allegro powinno zmienić firmę obsługującą te paczki. Orlen zawsze na czas, Inpost 90%. 

oznacz moderatorów

Client:35982257
#1 Nowicjusz#

Zamówiony towar powinien dotrzeć do zielonego automaciku w Krakowie w dniu wczorajszym, na czym mi bardzo zależało! W tym dniu przesyłka o godz. 9:22, trafiła do oddziału doręczenia w Sosnowcu, odległego od Krakowa o nieco ponad godzinę jazdy. Zamiast jej doręczenia, pod wieczór przesyłka ruszyła w dalszą drogę zwiedzać Polskę w przeciwnym do Krakowa kierunku do odległego od punktu doręczenia o blisko trzy godziny jazdy Piotrkowa Trybunalskiego (???). Pogratulować logistyki!!!  Wystosowałem skargę do Allegro. Minęło 40 godzin i odpowiedzi brak. Obecnie (jest godz. 17:00) przesyłka od godz. 10:20, spoczywa sobie spokojnie w oddziale doręczenia Zabierzów k. Krakowa. Ciekawe co jeszcze ją czeka...? Szczecin, może Ełk, potem już tylko Cieszyn i może jak szczęście i dobre wiatry dopiszą trafi w końcu do Krakowa. Jedno jest pewne dzisiaj już do zielonego paczkomatu nie dojedzie.  Z całą pewnością z opcji dostawy "Allegro One Box, zielony automat", już nigdy więcej nie skorzystam, czego i Wam drodzy Allegrowicze serdecznie życzę!!!

oznacz moderatorów