anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana defaultowego paczkomatu

bombelman313
#1 Nowicjusz#

Co wy sobie myslicie zmieniajac automatycznie i po cichu uzywany od kilku lat paczkomat InPostu na Allegro One Box do którego mam 3 razy dalej.

Gratuluje, skutecznie mnie zniecheciliscie do korzystania z tego **piiip**a kiedykolwiek

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#21 Demiurg#

@bombelman313 

I paczka też będzie szła 3 razy dłużej 🙂

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@bombelman313 W formularzu dostawy i płatności powinna się podstawić ta sama metoda dostawy, którą wybrałeś poprzednio. Sprzedający mógł jednak nie udostępnić wszystkich metod dostawy w ofercie, lub jedna z nich nie miała oznaczenia Smart!. Dlatego podstawiła Ci się inna. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bombelman313
#1 Nowicjusz#

Powinno ale nie działa, bo coś popsuliście ostatnimi zmianami. Aż spróbowałem zamówić jeszcze raz u tego samego sprzedawcy i opcja paczkomatu InPost istnieje. ZNOWU JEDNAK samoczynnie wybrało się to żałosne Allegro Delivery ale w innym punkcie niż ostatnio. Mieszacie niemiłosiernie, przecież to nie jest oczywiste że za każdym razem by default bedzie coś innego!

P.S To ze nie mozna przedluzyc paczki w aplikacji to żenada a teraz przez jedna odpowiedz w innym watku dostaje spam na maila. Ogarnijcie to **piiip**o.

oznacz moderatorów