anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

100% skuteczności Allegro One! W braku podjazdu po paczki.

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Na 3 ostatnie zlecenia podjazdu po przesyłkę, trzeci raz nie pojawił się kurier w dniu, na jaki było zlecenie złożone, tym razem ponownie UPS.

Przesyłka A0008OZX28, zlecenie podjazdu nr 7373577. @Allegro_One tym razem jaki powód braku podjazdu?

@serwis-texas coś wspominałeś wczoraj o dobrym podejściu UPS do zleceń Allegro One... 😂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_Likos_
#21 Demiurg#

@medalik_2009  cóż. PIsz reklamacje.

Z tego co mówi nasz kurier UPSa odbierający ONE to oni maja duże naciski aby wszystkie ONE były odebrane. My zanim włączylismy usługe orientowaliśmy sie w obsłudze UPS i rzeczywiście nie wyglądąło to różowo. Lecz zprzed właczniem kontaktowaliśmy sie z najbliższym oddziałem UPSa gdzie zapewnion nas że problemów nie będzie.

I rzeczywiście póki co naprawde codziennie paczki są odbierane a nadajemy z małej miejscowości. Wiec zaskoczenie naprawde in plus . Póki co

A i taka ciekawostka. Juz wiem dlaczego usługa nazywa sie allegro ONE . Ponieważ juz od jakiegoś czasu mamy dla tej dostawy JEDNĄ paczke dziennie na kilkadziesiąt dziennych zamówień( ostatnie dwa dni były wyjątkiem ). Więc w sumie nazwa trafiona 🙂

 

Ale tak na poważnie masz dwa wyjscia : jełśi to możliwe dogadać sie z kurierem a jeśłi to nie możliwe skontaktować i dogadac sie z oddziałem UPSa

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_Likos_ na całe szczęście, jak luknąłem w zamówienia za ostatnie 2 tygodnie, to One zostało wybrane tylko przez niecałe 5% Kupujących. Oby ten trend się utrzymał, mimo wciskania kitu w reklamach tej formy wysyłki.

@kolekcjoner608 mnie to ni ziębi, ni grzeje. Jak jest ciepło i mały ruch na sklepie, to nie jest problemem spacer 500 m do zielonego automatu. Choć odbiory z niego też różnie są dokonywane. W reszcie przypadków, po prostu będziemy reklamować.

Na szczęście przy większości towarów podajemy czas wysyłki do 3 dni (towar na zewnętrznych magazynach) i nadajemy z zapasem 1, czasami nawet 2 dni. Więc jak Allegro zareaguje szybko to luz, jak nie, to po prostu poleci kolejne zgłoszenie o wyłączenie przesyłki AO z liczenia skuteczności wysyłki.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@medalik_2009 ale przynajmniej w czymś są najlepsi na rynku wiec reklama to nie do końca propaganda sukcesu 😄

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@_Likos_ to dobrze to polowa sukcesu już za tobą jeszcze żeby dostarczenie się udawało 😄

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@az1rael oj tam. Najwyżej wyślą powiadomienie Kupującemu "przesyłka czeka na wyznaczenie punktu alternatywnego" i cyk, 1-2 dni nadziei, że kurier w końcu wsadzi tą paczkę do automatu. 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@medalik_2009 Po dwóch razach to mogłeś jeszcze pomyśleć "do trzech razy sztuka" ale skoro za trzecim jest to samo to chyba ten związek nie ma sensu.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@medalik_2009 Wyjaśnimy tę sprawę. Dostaniesz od nas wiadomość na maila.

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Witam, z tego co się dowiedziałem kurier UPS do nas nie dostał zlecenia na podjazd po paczkę, dobrze że go zauważyłem jak przejeżdżał pomachałem zatrzymał się i wziął paczkę a także dał numer telefonu aby dzwonić do niego jak będzie paczka... czyli problem ze zleceniami odbioru

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@instbud dokładnie. Poprzednim razem 4 dni "próbowało" Allegro przekazać zlecenie podjazdu do UPS. Bez skutku. 🙂

@Allegro_One dzisiaj był kurier UPS i odebrał paczkę. Wg jego słów, nie dostał zlecenia na wczoraj, tylko dopiero dzisiaj. Gratulacje. Siedźcie sobie i wyjaśniajcie dalej Wasze wpadki.

oznacz moderatorów