anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box DPD - paczka wraca

Drewlux-JM
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór. Mam problem z nadaną paczuszką. Ze statusów wygląda jakby "odbiła się" od maszyny i wracała do mnie. zaznaczę, że nie była to specjalnie duża paczka. Jestem ciekaw przyczyny i rozwiązania problemu niedostarczonej przesyłki.

A000QVMZ62

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Drewlux-JM Przesyłka została oznaczona, jako ponadgabarytowa i z tego powodu zlecono jej zwrot. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Drewlux-JM
#9 Pomysłodawca#

Ok, no to przyczyna jest znana choć trudno mi się z nią zgodzić. Zadeklarowana przeze mnie wielkość to 40 x 30 x 20cm. Wymiar rzeczywisty jest zbliżony (najprawdopodobniej nawet mniejszy). Z tego co kojarzę przy tych wymiarach powinna być przypisana największa skrytka a do niej ta paczka wejdzie bez najmniejszych problemów. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Drewlux-JM zależy z której strony nakleiłeś etykietę i która wartość to wysokość, nie każdy wpadnie na to żeby paczkę włożyć bokiem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Drewlux-JM
#9 Pomysłodawca#

Komedia 🙈

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

jezuniu .. faktycznie można 😅 🤣 😂

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Drewlux-JM W takim wypadku masz możliwość złożenia reklamacji tutaj

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Chwila ... sam nadawałeś do Bluszczatego Zieleńca czy kurier zabierał ?

"Maksymalne wymiary dla Allegro One Punkt i Allegro One Box to: - dla gabarytu S (mała paczka) – 8 cm x 38 cm x 64 cm, - dla gabarytu M (standardowa paczka) – 19 cm x 38 cm x 64 cm, - dla gabarytu L (duża paczka) – 41 cm x 38 cm x 64 cm."

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów