anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box nie można nadać przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Nie mogę nadać przesyłki do paczkomatu. Podobno kod pocztowy jest nieobsługiwany. Kontaktowałam się z kupującym i mówi że paczkomat stoi jak stał. Prosze o sprawdzenie. Nr zamówienia 3f6a4790-a1ac-11ed-9172-bf63d71de223 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
kostas11
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom tu chyba chodzi o kod nadawcy przy odbiorze paczek od Ciebie ? 

Sprawdź na tej stronie https://allegro.pl/kampania/one/kurier

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Inne przesyłki nadaję bez problemu, kurier przyjeżdża odbierać. Tylko z tą mam problem.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom no to ściągamy wsparcie @Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Tak trzeba uczynić. Dziękuję za pomoc. @Allegro_One poproszę o pomoc

 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Twojczysty_dom już wyjaśniamy. W zamówieniu nr 3f6a4790-a1ac-11ed-9172-bf63d71de223 metoda dostawy to Allegro One Box, One Kurier, dlatego tutaj konieczne jest obsługiwanie kodu pocztowego nadawcy przez One Kuriera. Natomiast w zamówieniu nr 1c74a9d0-a204-11ed-8e8c-2bc10dab9036 metodą dostawy było Allegro One Box, dlatego to zamówienie udało się nadać. 
Kod pocztowy ma znaczenie w przypadku przesyłek One Kurier. 

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Czyli ta przesyłkę muszę anulować bo jej nie nadam?

Proszę jeszcze o informacje gdzie mogę zgłosić punkt odbioru paczek. Allegro one box. Czasem odbiór mam ze starego punktu odbioru. Poprawny adres to Tajecina. Dziękuję 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom Jeśli nie możesz zrealizować tego zamówienia, to powinieneś zwrócić kupującemu pieniądze lub jeśli się na to zgodzi, wysłać je inną metodą dostawy. W kwestii punktu odbioru to chodzi o błędy adres na naszej mapce? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Tak, pieniądze zwrócone. Kupujący kupił ponownie z inną metodą dostawy. 

Gdzie mogę zmienić punkt odbioru paczek Allegro One box?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom Chodzi o Twój adres jako punkt odbioru przesyłek do tego automatu? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Tak.  Chodzi o odbiór paczek przez kuriera UPS, który odbiera przesyłki allegro one box.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom Adres możesz zmienić w zakładce Książka adresowa Wysyłam z Allegro, następnie podczas generowania etykiety będziesz już mógł z niego skorzystać. Dotyczy to wszystkich metod wysyłki, które nadajesz przez Wysyłam z Allegro. Wyjątkiem są odbiory stałe,  jeżeli je posiadasz i dla nich chciałbyś dokonać zmiany, w tej sytuacji skontaktuj się proszę z UPS pod adresem: 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dziękuję bardzo 😊

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

@Allegro_One Czy mogę prosić o sprawdzenie statusu przesyłki. Klient dopomina się o paczkę. ALE0000603F019D

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Twojczysty_dom sprawdziliśmy i w wyniku błędu przewoźnika, dostawa będzie opóźniona o 1 dzień. Przepraszamy za trudności! 

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Ale rzeczywiście jak sprawdziłam kod to go nie obsługują. Dziwne że jedne paczki przechodzą inne nie.

oznacz moderatorów