anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box nie wyświetlają się na mapie

MAMY ROZWIĄZANIE!
gosienka63
#8 Zapaleniec#

Chciałam tylko poinformować allegro, że Wasz paczkomat na rogu Lwowskiej i Jemiołowej nie wyświetla sie na mapie w wyszukiwarce, ani przy opcji nadania ani wysłania czegoś, a paczkomat działa (ekran itd). Bez sensu paczkomat, jak nie można z niego korzystać i trzeba dryłować dużo dalej. Chciałam napisać maila ale nigdzie nie znalazłam kontaktu w takich sprawach. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Iron-Bike
#9 Pomysłodawca#

Dodaj że chodzi Ci o Wrocław, bo chyba masz na myśli skrzyżowanie Jemiołowej i Lwowskiej we Wrocławiu? Jeśli tak, to chyba nowy One Box, bo nie kojarzę go żeby wcześniej tu jakiś stał. Widocznie jeszcze baza się nie zaktualizowała, pewnie pojawi się na dniach na mapie. I bez przesady z tym dużo dalej, na tej samej ulicy dosłownie skrzyżowanie obok przy Zaporoskiej masz One Punkt, kawałek dalej przy Żelaznej masz kolejny automat a przy pl. Pereca kolejny punkt. Są wciąż całe duże miasta czy nawet województwa gdzie nie ma automatów i tylko punkty, np. w całym Opolskim nie wyświetla się żaden One Box i tylko dwadzieścia-parę punktów (na całe województwo!), a tymczasem u nas na osiedlu Allegro stawia już trzeci automat, jeszcze tak blisko działającego punktu. Nie rozumiem tej polityki.

oznacz moderatorów
gosienka63
#8 Zapaleniec#

Tak chodzi o Wrocław. Przepraszam, że zapomniałam napisac miasta. Paczkomat był dostępny przez jakiś czas, bo do niego już zamawiałam, teraz zniknął. Napisałam czysto informacyjnie dla obsługi Allegro, bo nie wiem jak inaczej się z nimi skontaktować, bo nigdzie nie ma maila. Zdaje sobie sprawę ze jest mega dużo paczkomatów. Ale mega się cieszyłam, ze wreszcie mam jeden pod domem. Nadaje przesyłkę a tu **piiip** 🙂 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@gosienka63 Ale możesz zadać pytaniu tu na forum @Allegro_One 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@gosienka63 dziękujemy za zgłoszenie! Wyjaśniamy to i damy znać, dlaczego tego automatu nie widać na mapce. 

oznacz moderatorów
gosienka63
#8 Zapaleniec#

Dobry 🙂 było widać paczkomat kilka dni, nawet udało mi się do niego zamówić, ale znowu go dzisiaj nie widać. Pokazuje się na liście, ale juz na mapce nie - jak ktoś nie ma w ostatnio wybieranych to nie ma opcji zeby go zaznaczyl do wysyłki. 

oznacz moderatorów