anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One BOX-przy nadaniu brak żadnych punktów nadawczych

narex5
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie!!!

 

Niedawno uruchomiłem opcję wysyłki Allegro One BOX. Wczoraj sprzedały się pierwsze paczki z tą metodą. Wszystko ładnie pięknie do momentu gdy generuję etykiety. Nie mam opcji wybrania allegro boxa , chociaż w mojej okolicy jest ich kilka. Zgłoszenie na allegro od wczoraj bez rozwiązania. Być może robię coś źle prosiłbym o ewentualne wskazówki... Pozdrawiam

 

 

Allegro One

 

Termin przekazania

  • Bez podjazdu kuriera
    Wybierając tę opcję, odbiór przesyłki przez kuriera możesz zlecić później lub nadać ją w oddziale/punkcie.
  • 2022-03-04: 09:00 - 16:30
  • 2022-03-07: 09:00 - 16:30
  • 2022-03-08: 09:00 - 16:30
oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

AlePiesio
#13 Ambasador#

Potwierdzam, też wyświetla mi się taki komunikat bez adresów punktów w których mogę nadać... Skoro adresy się nie wyświetlają to skąd mam to wiedzieć gdzie nadać przesyłki?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

narex5
#8 Zapaleniec#

co najlepsze etykieta wydrukowana, stwierdziłem że może będę mógł nadać w każdym allegro boxie. Niestety nie.. Automat skanuje kod i nic się nie dzieje. Od kupna minie niedługo 24h i nie wiem co mam napisać kupującym. Jak zwykle działanie Allegro tylko pod kupujących, a sprzedający niech sobie radzą. Po co wprowadzać nową metodę która de facto nie działa ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@narex5 Jaką ostatecznie opcję nadania wybrałeś w narzędziu? Których zamówień dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

narex5
#8 Zapaleniec#

@nat_notwybrałem opcję bez podjazdu kuriera, jednak po wydrukowaniu etykiety allegro box nie przyjmuje mi paczki. Dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Przy tej opcji 'nadam przesyłkę w punkcie' powinny być punkty podane na liście żeby można było wybrać. Drugi raz zapytam, skąd sprzedawca ma wiedzieć gdzie nadać przesyłkę? Na etykiecie też nie ma punktu podanego. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@narex5 @AlePiesio Przekazałam tę sprawę do konsultacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

narex5
#8 Zapaleniec#

aa7a0842-9a78-11ec-ac33-ed881da7b439

9b680fc1-9a67-11ec-9e9c-39f68ce5f99c

 

to numery zamówienia

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@narex5 Dostałam informację, że powinieneś mieć możliwość nadania tych przesyłek w każdym automacie paczkowym. W którym automacie próbowałeś to zrobić bez powodzenia?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Ja również mam ten sam problem. Przesyłka ma dotrzeć do Allegro punktu Kolporter, wydrukowałem etykietę bez możliwości wyboru automatu nadawczego i najbliższy automat nie przyjmuje przesyłki - po przeczytaniu kodu wyświeta tekst Ciemność widzę. Jak mam nadać przesyłkę? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

narex5
#8 Zapaleniec#

U mnie temat się rozwiązał sam, pierwsze allegroboxy wysłałem paczkomatem na swój koszt bo rozwiązanie trwało kilka dni. A teraz mimo że nie mam w nadaniu żadnego punktu to przyjmuje mi każdy.  Z tego co dowiedziałem się na własną rękę to zawiodły allegro boxy.  Działa to niestety tragicznie. Skanujesz kod skanuje się około 20 razy co powoduje zawieszenie systemu na jakieś 15 sekund i dopiero otwarcie skrytki. Gdybym nie był pazerny na wyróżnienia i nie miał 100 metrów do punktu nadania, to nigdy w życiu bym się na to nie zdecydował. System tak na oko ze 2 lata za paczkomatami. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@codaica Poprosimy o numer tego zamówienia i adres maszyny, która nie przyjmuje Twojej przesyłki. 

oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Nr zamówienia : eced65e7-b194-11ec-bc9e-d79a5d215b2a

One box w Pisarzowej koło Limanowej nie przyjął wczoraj około 22.tam jest chyba tylko jeden automat. 

oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą ponownie próbowałem wysłać przesyłkę w tym samym automacie i udało się bez żadnego problemu. Jeśli jednak problem powtórzy się choć jeden raz, usunę obsługę Allegro One ze wszystkich moich ofert - automatów jest o wiele za mało i jest dla mnie niezwykle kłopotliwe szukanie rozwiązania jeśli coś nawala albo szukanie innego automatu. Korzystając tysiące razy z rozwiązań konkurencji ani raz nie zdarzyło mi się, że zupełnie nie dało się wysłać przesyłki. To jest niedopuszczalne.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@codaica To musiały być chwilowe problemy, dlatego dobrze, że finalnie udało Ci się nadać tę przesyłkę. Jeśli w przyszłości będziesz miał jakiekolwiek problemy z nadaniem lub odebraniem paczki, polecamy naszą infolinię: 616 306 997. 

oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj wysyłałem kolejną,trzecią paczkę. W tym samym automacie co wczoraj. No i.. Nie udało się. Automat skanuje kod - pika kilkadziesiąt razy i nic się nie dzieje. Nagrałem to na filmie. A myślałem że gorzej być nie może. No więc koniec z zabawą w One Chłam. 

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Może były przewrócone przez "wiater" i wyłączone z obsługi. Nie są one przytwierdzone do podłoża i wywracają się - zdjęcia na All już były. 

A może akurat są w trakcie "przyśrubowywania" do podłoża?

oznacz moderatorów