anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one box rezygnuje z UPS?

emilka1523
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry w dniu dzisiejszym dostałam informację od kuriera z UPS,  że z dniem 26 czerwca Allegro one box nie będzie już obsługiwane przez UPS tylko zostanie to jako Allegro delivery i obsługiwać to będzie Orlen paczka. Czy ktoś coś o tym wie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@emilka1523 Nie, Nie 😄

Od 26 czerwca dołączą nam Orlen paczkę jako obowiązkowe i razem z One Box będzie się to nazywać Allegro Delivery 😄 w dalszym ciągu One Box będą wozić DPD UPS i w wybranych miastach Allegro Kurier 😄

kostas11_0-1718127088620.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

emilka1523
#7 Wielbiciel#

No widzisz a mi kurier powiedział, że w dniu wczorajszym dostali oficjalnego maila z Allegro, że w tym momencie Allegro one box nie będzie obsługiwany już ani przez ups-a ani przez DPD i zostaje Allegro delivery, która będzie tylko i wyłącznie obsługiwany przez Orlen paczkę 😳

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Może jednak kurier wszystkiego nie wie!

oznacz moderatorów

emilka1523
#7 Wielbiciel#

Oby 😉

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Szkoda, że ilość nie przechodzi w jakość. Gdy ktoś coś zamówi do Zielonego, robię się nerwowy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter ja odpukać na razie 0 ( zero ) problemów, zgłaszanych bo nie śledzę co się dzieje z paczkami brak czasu 😄 nadaję kilka paczek tygodniowo, UPS DPD a ostatnio uruchomiłem już Orlen dla testów i też kilka poszło bez problemów 😄

Luz będzie od 26 czerwca, jak będzie problem będę kierował wszystkich do allegro zgodnie z nową polityka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów