anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - dostawa nestepngo dnia.

Jedsko
#7 Wielbiciel#

Zamówiłm wczoraj o (czwartek) 14:00 paczkę i zaznaczyłem opcję dostawa w piątek za pośrednictwem Allgro One. Paczka ruszyła dzisiaj (piątek) o 14:00 z oddziału w Warszawie. Mogę prosić o info czy paczka dotrze do mnie dzisiaj do Poznania?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Jedsko  Nie dojdzie. Co do czasu doręczenia to te przesyłki są doręczane w trybie dojdą kiedy dojdą a jak nie dojdą to się nic nie stało. Średnio trzeba sobie liczyć 5 dni roboczych od dnia nadania. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Inną formą dostawy mogła by dojść przy dobrych wiatrach ale tę opcję jaką wybrałeś to nawet huragan w ciągu doby nie doniesie na czas.

oznacz moderatorów

Jedsko
#7 Wielbiciel#

Dzięki. w historii mam takie info.

22 wrz 2022, 18:00
Kurier przekazał przesyłkę do magazynu
WARSZAWA
23 wrz 2022, 12:26
Przesyłka wyjechała w drogę do punktu docelowego
 
W sumie to znaczy, że wysyłają do paczkomatu ?
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Do ich automatu paczkowego gdzie trafi jak będą w nim wolne skrytki . Możesz też otrzymać wiadomość o tym że czeka na wybór alternatywnego miejsca ,ostatnio sporo wpisów na ten temat jest na forum . Automatów paczkowych jest mało i nie zawsze kurier ma gdzie włożyć paczkę ,przez co dostawa jeszcze może się opóźnić .

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#
 
 
 
"WARSZAWA
23 wrz 2022, 12:26
Przesyłka wyjechała w drogę do punktu docelowego
 
W sumie to znaczy, że wysyłają do paczkomatu ?".
 
 
No raczej TIRami nie rozwożą bezpośrednio do paczkomatów 😉
Najpierw trafią na sortownię, a dopiero później kurier obsługujący Twój rejon wrzuci paczkę do siebie na busa. Biorąc pod uwagę to, że "

3 godz. 22 min (312 km)

przez A2

Obecnie najszybsza trasa" dziś już raczej nie dotrze do Twojego paczkomatu.
 
 

 

oznacz moderatorów

Jedsko
#7 Wielbiciel#

Możliwe, że kupili prototypowe tiry od Tesli bo właśnie dostałem wiadomość że "23 wrz 2022, 18:33 Przesyłka została wydana do doręczenia" i że paczkę otrzymam  dzisiaj. Korzystam z opcji przesyłka następnego dnia, dlatego mam takie oczekiwania. Chociaż to bardziej moja ciekawość, i okazuje się że jednak działa. Napiszę jeszcze jak dostanę paczkę do ręki 🙂 podobno pracują do 22:00

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Chętnie poznał bym nr tej przesyłki, bo ten temat podchodzi mi pod reklamę AOB 😉

oznacz moderatorów

Jedsko
#7 Wielbiciel#

Co ? 😄 nie ja wymiękam. Najgłupsze forum na jakim do tej pory byłem. Zamykam. jprdl 😄

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Na razie to Twoje reakcje są najgłupszymi jakie ja  widziałem.

Kogoś tam wyciszasz, mi nie odpowiadasz ( przecież nr przesyłki nie umożliwia mi jej odebrania ), ale robisz dym a następnie zachwalasz AOB że niby tacy szybcy są. Tylko skąd ja czy ktokolwiek ma to wiedzieć, że faktycznie doręczyli tak szybko ? Czytając AG jestem skłonny podtrzymać swoją opinię, że to próba reklamy tego sposobu wysyłki, a i tak 90% to opinie negatywne.

oznacz moderatorów

allegrowojt_78
#3 Debiutant#

U mnie podobna sytuacja, paczka miała być następnego dnia w piątek, jest sobota, paczki nie ma, przed samą dostawą pojawił się status "awaria paczkomatu", czy aby na pewno tak nagle psują się zielone paczkomaty?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To zielone to nie jest paczkomat tylko co najwyżej automat paczkowy a usługa jakościowo znacznie odbiega ot dostawcy który oferuje wysyłki paczkomatowe.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@allegrowojt_78 prosimy podaj numer tej przesyłki. 

oznacz moderatorów

allegrowojt_78
#3 Debiutant#

Nr przesyłki ALE00002EDE9DCD

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Wołaj jak wróci do nadawcy 😉 

oznacz moderatorów