anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Kurier-dostawa jutro a kurier nie odebrał paczki

sklepkapi
#9 Pomysłodawca#

Witam, pytanie do Allegro odnośnie WASZEJ usługi kurierskiej...

 

Klient złożył u mnie zamówienie o godzinie 17:32 w poniedziałek metodą Allegro One Kurier - dostawa jutro, kurier został zamówiony o godzinie 12:19 w dniu dzisiejszym, miał pojawić się między 8 a 17 i nie pojawił się. W związku z tym mam nadzieje pojawi sie jutro ale to już nie będzie dostaw jutro (o czym pewnie przekonany jest zamawiający) a dostawa po jutrze ... 

 

Czy Allegro usunie negatywny komentarz jesli klient będzie niezadowolony z powodu opóźnienia przesyłki??? Bo przecież to ja dostanę negatywa mimo że z mojej sttrony wszystko było zrobionę terminowo???

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wiesz po tym ile tu piszą na temat tych dostaw, a może to przez to ze jeszcze kawy nie piłam to już nawet współczuć się nie chce. Wystarczyło wyszukać parę tematów o allegro one tu na forum i w życiu byś tego sposobu dostawy nie włączył. Jak go zostawisz to przyzwyczaj się do większej ilości negatywów, bo paczki dochodzące po 7-10 dniach to nic dziwnego. Negatywa raczej nie cofną, nigdy nie widziałam żeby z tego tytułu cofnęli, zdaniem allegro Ty odpowiadasz za wysyłkę i masz latać z batem za kurierami...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A tam niema godziny graniczna do zamówienia to przypadkiem nie 12

oznacz moderatorów

sklepkapi
#9 Pomysłodawca#

nie to był podjaz kuriera który miał być między 8 a 17 - tak widniało w wysyłam allegro. Godzina 12 do godzina graniczna dla paczek dostarczanych w paczkomacie.

W każdy razie po rozmowie w konsultantem Allegro One dowiedziłem się że kurier może przyjechać po taką paczkę następnego dnia i że zostanie ona dostarczona do klienta w terminie ... mam nadzieje że tak się stanie bo wysyłka była na terenie mjego miasta, ale czy tak by było gdyby wysyłka była na drugi koniec Polski? nie wiem i chyba nie chcę się dowiedzieć.

oznacz moderatorów

YouRQ
#7 Wielbiciel#

Ja zamówiłem towar z dostawą "Allegro One Kurier - dostawa jutro" w środę wieczorem. Sprzedawca w czwartek rano przygotował paczkę a kurier odebrał ją dopiero w piątek koło południa. Jakby tego było mało to jest kolejny tydzień wtorek wieczorem a paczka nadal nie dotarła. Pierwszy i ostatni raz dałem się nabrać na "dostawa jutro"...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@YouRQ ,, dostawa jutro ,, owszem działa i to całkiem nieźle , ale nie realizowana przez tego przewoźnika.

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

U nas mieliśmy tą usługę włączoną przez miesiąc na próbę. Problemów wszelkich co niemiara, nigdy więcej się nie zdecydujemy. No ale czego można oczekiwać od kurierów jak na Wrocław jest ich 3 i rozwożą paczki prywatnymi samochodami osobowymi. Po tym jak jeden z kurierów przyjechał po paczki golfem 3 (nie mam nic do samochodu, ale chodzi mi o ładowność) stwierdziłam, że żadna promocja ani zniżka na tą dostawę nie jest w stanie zrekompensować tego bałaganu.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeszcze dojdzie do tego że jakiś kurier furmanką podjedzie. Dostawa jutro jest bardzo myląca w przypadku tej usługi u tego dostawcy . Jutro-raczej za tydzień...

oznacz moderatorów