anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One kurier odbiory w sobotę

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@Allegro_One 

Dostałem maila, że w moim rewirze będziecie robić odbiory w sobotę. Chętnie skorzystam ale najpierw proszę o potwierdzenie, najlepiej pod imieniem i nazwiskiem, że odbiory będą naprawdę zrealizowane. Kod 95-200 Pabianice, proszę o podanie również jakie są prawdziwe godziny graniczne dla sobotnich odbiorów bo jak wiemy te ze strony nie są przez was respektowane. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Pytaj u źródła: @Allegro_One 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@AdvisorBooks Dzień dobry. 🙂 Odbiory w soboty są realizowane jak w dzień roboczy, czyli do godziny 13 w Warszawie i do godziny 12 w innych miastach. 

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@Allegro_One prosiłem o prawdziwe informacje, a nie propagandowe. O 12 to nawet w tygodniu nie ma już szans na odbiór więc w sobotę tym bardziej, jak kurierowi powiem co wy tu piszecie to pewnie zareaguje tak samo, jak na to, że ma odbierać paczki zamówione do 16 - wybuchnie śmiechem. 

@mdrogeria dzięki, wiem jak ta metoda działa, dlatego pomimo że oficjalnie godzina odcięcia u mnie jest 16 to ja mam ustawioną 11:30 bo kurier tak przyjeżdża a żadne zgłoszenia czy reklamacje nie pomagają. Jeszcze tyko 3 miesiące i wyłączam to *****, trzymam to tylko ze skąpstwa bo nie ma dopłat do smarta i - o dziwo - sporo osób tym zamawia u mnie.

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@Allegro_One  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Kurier przed chwilą u mnie był i jak go zapytałem o której jutro będzie, to się zaśmiał i powiedział, że on w soboty nie jeździ. I że nikt nie jeździ. A ja szykuję na jutro paczki bo przecież wg oficjalnego stanowiska Allegro One do 12 mogę zamówić jutro kuriera. To kto po nie przyjedzie? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AdvisorBooks dobra rada , pomyśl 2 razy zanim się zdecydujesz .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AdvisorBooks 😁 ........nie chcę Ci podnosić ciśnienia przed weekendem ... pozdr.

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@mdrogeria 

Ja już się na to nie spinam, ustaliłem sobie z kurierem kiedy naprawdę jeździ i jest w miarę OK 🙂 ale jak deklarują to niech się wywiązują, nie odpuszczę, sprzedawców sam wiesz jak traktują, ganiają o wszystko więc nie widzę powodu, żeby nie cisnąć allegro. Ciekawy jestem co tym razem wymyślą za wymówkę. Bo już raz kurier miał zawał, potem za późno zrobiłem zlecenie bo 14:30 jest po 16 wg allegro, potem wszystko ok bo przecież oni nie deklarują, że odbiorą paczkę w dniu zlecenia jak jest przed 16 tylko, że doręcza następnego, wmawiali mi też że sam przestawiłem datę odbioru ale miałem zrzuty z ekranu więc po prostu przestali odpisywać w temacie. No i oczywiście reklamacje zawsze odrzucone bo dostawa dziś wg allegro trwa do 5 dni roboczych 😄

Miłego weekendu 🙂

oznacz moderatorów

absolut2005
#9 Pomysłodawca#

Też to przerabialiśmy, zawsze mają wymówkę. Po otrzymaniu 2 negatywów za Allegro One, których oczywiście allegro nie usunęło, bo nie było podstaw, mimo iż z treści wynika jasno że chodzi o czas dostawy, odpuściliśmy sobie, szkoda nerwów i reputacji. Ciężko pracujemy, wysyłamy w zadeklarowanym terminie i nie mamy zamiaru dostawać "po uszach" za nie swoje błędy do których szanowne allegro nawet nie potrafi się przyznać. Jak widzę ten ciągły spam jaka to świetna usługa i jak to warto ją włączyć to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

oznacz moderatorów