anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one kurier wybrane ale niedostępny obszar doręczenia

MAMY ROZWIĄZANIE!
A-m-b-e-r-d
#7 Wielbiciel#

Klient wybrał jako dostawę allegro one kurier smart, niestety w próbie wygenerowania etykiety poprzez allegro wyskoczyła informacja że podany adres jest poza obszarem działania tej opcji dostawy. Nie mogąc sobie pozwolić na czekanie z wysyłką paczki wygenerowałem po konsultacji z kupującym etykietę do paczkomatu inpost. Koszt to 16,99 gdzie w przy małym zarobku to jest spora kwota. Jak w ogóle allegro mogło dopuścić do możliwości wybrania przez klienta takiej opcji przesyłki skoro jej nie obsługuje, narażając mnie na dodatkowe koszty. Jak tego uniknąć w przyszłości?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@A-m-b-e-r-d to Ty decydujesz jakie metody dostawy udostępniasz w swoich ofertach, więc aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości, powinieneś wyłączyć metodę "Allegro One Kurier". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
A-m-b-e-r-d
#7 Wielbiciel#

A czy mimo niewykorzystanej etykiety opłata zostanie pobrana?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@A-m-b-e-r-d jak nie wydrukowałeś etykiety to jak mogą pobrać kasę ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
A-m-b-e-r-d
#7 Wielbiciel#

jestem w stanie się wszystkiego spodziewać..;) dziękuję za odpowiedz

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@_HolaOla_ 

Zaraz, nie rozumiem Twojej odpowiedzi.

Skąd sprzedający ma wiedzieć czy kupujący jest "w zasięgu" tworu Allegro One Kurier, który tak usilnie promujecie???

Stworzyliście metodę dostawy, która po prostu jest bublem? I na dodatek zrzucacie winę na sprzedawcę, który uległ namową i wprowadził to "coś" do swoich ofert?

Możesz to jakoś rozwinąć?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@A-m-b-e-r-d tak jest, i to bubel allegro 😞  jedyne wyjście usunąć tę metodę dostawy 🙂 lub co jakiś czas bawić się w zmianę kuriera 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów