anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One punkt zamknięty

PierwszePuzzle
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

 

Paczka zamówiona wczoraj, nadanie do dzisiaj. Punkt Allegro One oczywiście zamknięty bez żadnego wyjaśnienia (zdarza się to notorycznie). Dzisiaj juz paczki nie nadam, bo na wezwanie kuriera za późno. Chętnie wyłączyłabym tą opcję dostawy ze swoich ofert ale wtedy stracę smarta. Dostawa allegro One psuje mi jakość sprzedaży. Za każdym razem jak wchodzę na Allegro mam nadzieję, że nikt nie zamówił paczki z tą opcją przesyłki. Punkt otwarty od 10 do 18 a żeby paczka "wyszła" tego samego dnia trzeba dostarczyć paczkę do 10:30 bo paczki dostarczane później już nie wychodzą. Pan obsługujący paczki często odmawia przyjęcia paczki bo np on nie wie czy jutro będzie otwarte. Ostatnio miał chyba urlop i punkt zamknięty na cały tydzień. Musiałam do pojedynczych paczek wzywać kuriera a to tylko generowanie kosztów. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@PierwszePuzzle też jak szykuje się do pakowania modlitwa żeby nie było One, a to jest chore 😞 Odbiory kuriera nie generują kosztów, na razie są za darmo nawet po jedną paczkę, więc zamawiaj od razu zanim się martwić czy punkt będzie otwarty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 a u mnie jakoś  się ułożyło , poza E-paką znalazłem po drodze BOX późno obsługiwany , wszystko praktycznie dostarczane jest na drugi dzień , ALE.... hmmmm ,  jak widzę w karcie zamówienia One to leci wiązanka zanim się za nie wezmę .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ja na razie dwie przerobiłem, nie sprawdzałem czy dotarły ale nikt nie pisze 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 u mnie z dzisiejszymi wynik = 43 , z jedną był  problem  , poza tym nikt nie zgłasza  ,a nie chce mi się weryfikować .. 

oznacz moderatorów

PierwszePuzzle
#1 Nowicjusz#

Właśnie z tego co widziałam to tylko pierwszy podjazd kuriera jest za darmo a następne są płatne. Chyba że jestem w błędzie co wcale by mnie nie zdziwiło bo tyle tego jest ..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dziadostwo. ☹️

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

U mnie jest paczkomat ONE ale zamiast postawić w mieście to postawili 2km dalej w lesie.🤣

oznacz moderatorów

PierwszePuzzle
#1 Nowicjusz#

Gdyby był paczkomat to bym nie narzekała 🙂 zawsze otwarty i można o dowolnej porze nadać a w dodatku nie ma tygodnia urlopu (zwykle nadaję paczki koło 8 wiec jak epake mi otwierają o 10 to muszę drugi raz jechać a mam 10 min drogi 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PierwszePuzzle Wskaż proszę, o jaki punkt chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@PierwszePuzzle to ja nie mogę chyba narzekać, bo w promilu 1000m mam aktualnie chyba 6 różnych boxów, do wyboru, do koloru 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów