anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One zielony automat

FrezyDoCNC
#7 Wielbiciel#

Kupujący zamówił dostawę towaru "Allegro One Box, zielony automat" bez usługi SMART.  Próbuję wygenerować etykietę i dostaje komunikat 

-----------Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

---------- Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera.

 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FrezyDoCNC Ten komunikat oznacza, że kurier nie odbierze przesyłki od Ciebie, ponieważ Twój adres jest poza strefą działalności One Kuriera. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie: 

  1. Nadanie przesyłki innym przewoźnikiem (możesz to zrobić za pomocą Wysyłam z Allegro lub poza naszym systemem, ale na jakiejś umowie własnej),
  2. Usunięcie tej metody z Twoich cenników, skoro jako nadawca jesteś poza strefą One Kuriera. 
   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FrezyDoCNC
#7 Wielbiciel#

no tak ale 300 m ode mnie jest paczkomat w ktorym juz nadawałem paczki

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FrezyDoCNC Paczkomat to urządzenie firmy Inpost, natomiast Allegro One Box to nasze automaty do odbioru obsługiwane przez One Kuriera, więc te maszyny należą do dwóch, różnych firm. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FrezyDoCNC
#7 Wielbiciel#

ok nie wiedziałem ze słowo paczkomat to urzadzenie wyłaqcznie firmy inpost, mysłaem ze to słowo typu banmkomat .  urzadzenie Allegro one box znajduje sie 300 m od kodu poczytowego nadawcy czy li mnie:)  a mam problem z nadaniem .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FrezyDoCNC Czy w takim razie możesz podać mi adres lub numer tego urządzenia? Możesz skorzystać z wyszukiwarki naszych maszyn na tej stronie.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FrezyDoCNC
#7 Wielbiciel#

AL002GA1

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FrezyDoCNC dziękuję, skonsultuję z zespołem przyczynę tej sytuacji i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy dostanę wyjaśnienie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FrezyDoCNC
#7 Wielbiciel#

ok dzieki,  czekam z paczka do 14  jakby sie nie udało rozwiazac problemu do tego czasu, to wysle za posrednictwem inpostu aby klient jutro dostał towar. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FrezyDoCNC Do 14 na pewno się nie uda, więc wyślij już proszę tę paczkę inną metodą. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FrezyDoCNC Jednak się udało i już wiem, że problem z nadaniem tej przesyłki wystąpił, ponieważ w swojej ofercie udostępniłeś metodę Allegro One (Punkt, Box, Kurier), a Twój kod pocztowy nie jest obsługiwany przez One Kuriera. Jeśli w swoim cenniku zostawisz tylko metodę Allegro One (Punkt, Box), wtedy paczki zawsze odbierze i dostarczy UPS. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych metod znajdziesz w tym artykule, a kluczowa jest tutaj różnica, widoczna w tym fragmencie: 

Zrzut ekranu 2023-04-28 o 13.05.26.png

 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FrezyDoCNC
#7 Wielbiciel#

ok rozumiem, w takim razie te paczke musze wysłac innym sposobem, i zmienic metody dostaw według info powyzej. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FrezyDoCNC Dokładnie tak 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów