anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One zwroty nie odebranych paczek

ChocoCafepl
#7 Wielbiciel#

Ręce opadają na ten wasz super nowy serwis. Od ponad miesiąca proszę się o zwrócenie przesyłki, której klient nie odebrał. Najpierw mówiliście, że odmówiliśmy przyjęcia zwrotu, co jest kłamstwem. Nr trackingowy zwrotu nie działa, nic nie da się zweryfikować. Reklamacji nie dało się złożyć, bo przesyłkę zwrócicie, a jeśli nie to dopiero po miesiącu można reklamować. Minął ponad miesiąc składam reklamację i dostaje odpowiedź:

"Dzień dobry,
dziękuję za wiadomość reklamacyjną dotyczącą przesyłki ALE00001239433F.
Przeanalizowałam oczywiście sprawę. Przesyłka o numerze ALE00001239433F nie została pomyślnie doręczona do Automatu Paczkowego.
W związku z zaistniałą sytuacją, został do Państwa nadany zwrot. 
Przesyłka zwrotna została doręczona w dniu 03.03.2022 roku. 
W związku z powyższymi informacjami reklamacji nie uznaję. "

To ja się teraz pytam Was o co chodzi???!!

Przesyłka nie została do nas zwrócona i cały czas mówiliście, że odmówiliśmy przyjęcia zwrotu, a teraz jednak została doręczona do nas???

Same kłamstwa od samego początku tego zwrotu!!!

Bardzo proszę o informacje gdzie mogę odebrać osobiście ten oraz inne zwroty, bo jak widać nie potraficie tego dopilnować jak należy??

Allegro proszę więcej już nie kłamać, bo się ośmieszacie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zbadacie sprawę?

Jeśli coraz częściej doradcy kłamią w odpowiedzi na zgłoszenia (miałem taki przypadek niedawno, 1 zgłoszenie za to 3 czy 4 konsultantów powtarzających kłamstwo jak mantrę), to może pora popracować nad własną jakością obsługi klienta.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ChocoCafepl Dodatkowe pytania dotyczące tej sprawy możesz zadać w korespondencji mailowej osobom, które znają szczegóły. Zachęcam, żebyś to zrobił.

Jeśli chodzi o odrzuconą reklamację, odwołaj się od tej decyzji. W ostatniej wiadomości otrzymałeś informację o takiej możliwości. Jeżeli to nie przyniesie efektu, pozostaje dochodzenie roszczeń na drodze sądowej lub skorzystanie z możliwości pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich przed Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ChocoCafepl
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedzi. Oczywiście skorzystam z odwołania ale po tych wszystkich kłamstwach można się spodziewać jaka będzie odpowiedź Allegro. Sądzić się za przesyłki warte kilkadziesiąt złotych chyba nie warto, po za tym brak czasu na takie zabawy. Czy ktoś wie gdzie i czy można odebrać te zwroty osobiście? Mam jechać do UPS robić awanturę, czy co zrobić? Na chacie powiedzieli że nie można, a wszystkie informacje na temat przesyłki, kto doręczał oraz komu to doręczył są tajne. Generalnie komedia. Nikomu nie polecam Allegro One. Aha jeszcze dodam że z innymi przesyłkami też są problemy. Klienci mają do nas pretensje o to, że miały dojść na następny dzień, a dochodzą za 4 dni.

oznacz moderatorów