anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przetwarzania - Allegro One kurier

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

Klient zamówił przesyłkę Allegro One kurier, ale nie mogę wygenerować etykiety do nadania w paczkomacie.
Mimo że klient chce dostarczenia do paczkomatu.

Co teraz można zrobić?

mieta_zielona_0-1662028292319.png

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

dla jasności chodzi Ci o Allegro One Box?

oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

Tak.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja ty tylko raz generowałem poprzez Nadaj przesyłkę. Może chodzi o kod pocztowy który nie jest obsługiwany przez allegro one kurier?

podaj numer zamówienia to moderatorki to sprawdzą

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mieta_zielona, podaj, proszę numer tego zamówienia. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma 
oto nr zamówienia - 2c8f6865-29c7-11ed-a042-0f18821ec2ad

Dziękuję

oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma Chyba wiem gdzie był problem,
zmieniłem sposób dostarczenia z Allegro One Box na Allegro One Box, Kurier
Myslalem ze to dziala jak w InPoscie, że będę mógł nadawać przesyłki w paczkomcie Allegro, a jeśli będzie można skorzystać z opcji kuriera to system na to pozwoli.
Ale okazuje się, że to raczej zupełnie inna opcja.

Czy jest możliwość zmiany dostarczenia na Allegro One Box, bo klient i tak chce do paczkomatu?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mieta_zielona, skąd chcesz nadać przesyłkę? 🙂 Jeśli z kodu pocztowego 85-010 (taki kod jest w danych Twojego konta), to nie powinieneś udostępniać w cenniku pakietu obsługiwanego przez One Kuriera, bo usługa nie jest tam dostępna.

W cenniku mamy Allegro One (Box, Punkt), który realizuje UPS (dostępny jest w całym kraju) i pakiet Allegro One (Box, Punkt, Kurier), który realizuje One Kurier i dostępny jest tylko w wybranych miastach, zgodnie z informacjami na stronie.

Etykiety Allegro One są uniwersalne, więc przesyłki dla jednej metody nadasz innymi - skanując kod dla przesyłki kurierskiej w One Boxie. Jeśli przesyłka nie została nadana, możesz spokojnie zanieść ją do punktu lub automatu paczkowego. Będzie to skutkowało standardowym czasem wysyłki (nie zadziała tu "dostawa jutro").

Pamiętaj jednak, że przesyłki kurierskie "Dostawa tego samego dnia" nie mogą być zrealizowane inaczej niż przez podjazd kuriera. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów