anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to proba oszustwa ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
brooklyn42
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kupujacy rozpoczal tranzakcje, twiierdzi ze nie moze zrobic zakupu , mieszka za granica , tranzakcja rozpoczeta 2200 zl za buty Gucci  pisze do mnie ze kupi poza Allegro, prosi mnie o dane , po daje adres do wysylki ,nie zgodzilam sie , Sprzedaje wylacznie przez Allegro ,ktore nigdy mnie nie zawiodlo . Mam juz naliczona platnosc za buty , ktore nie sprzedalam , chce powtornie wstawic , ale mam obawy ze ta osoba znowu zrobi fikcyjne rozpoczecie platnosci I kolejna prowizja zostanie naliczona , moim zdaniem to proba oszustwa 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
az1rael
#21 Demiurg#

Nie udostępniaj odbiór osobisty i paczka za pobraniem to nie będzie problemu z odzyskiwaniem prowizji bo nie będzie transakcji w systemie

oznacz moderatorów
brooklyn42
#8 Zapaleniec#

Stosuje sie do regulaminu Allegro

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@brooklyn42  Tak oszustwo. Prosi o dane, jeśli mu podasz podeśle ci fałszywe linki że już niby zapłacił, ty masz tylko sprawdzić.  Wtedy on cię okradnie, oczyści ci konto bankowe.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Uzupełnienie:  będziesz mogła wystąpić o anulowanie prowizji (rabatu transakcyjnego) jeśli moderatorka sprawdzi oszusta i zostanie mu zablokowane konto. Na tej podstawie możesz uzyskać zwrot opłat,  ale unikaj wysyłki za pobraniem i odbioru osobistego bo z tego tylko kłopoty.

oznacz moderatorów