anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dane adresowane na etykiecie

autoczesci_wpr
#7 Wielbiciel#

Jak rozdzielić dane adresowe na etykiecie Allegro One Box, kurier, UPS, DPD aby adres podjazdu kuriera był inny niż adres rejestrowy firmy? Mimo ustawiania różnych adresów w książce adresowej Wysyłam z Allegro na etykiecie zawsze musi być ten sam adres co adres podjazdu kuriera. Dochodzi do absurdalnych sytuacji, że drukuje się tam adres hurtowni dropshipingowych albo magazynów fulfillment a żeby było jeszcze śmieszniej paczki nieodebrane przez nadawcę (np. odmowa przyjęcia, nieudana próba doręczenia) wracają na dres z etykiety czyli hurtowni lub zewnętrznej firmy, która nie obsługuje zwrotów. Gdzie szukać takiej paczki? Jak i komu to zgłaszać? Żenada...

Allegro na siłę forsuje to Allegro Delivery wmyślając co raz to nowsze głupoty (przymus korzystania z UPS i Orlen) ale już po prostu ręce opadają, że trzeba z tego korzystać

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci_wpr Adres dodasz w książce adresowej Wysyłam z Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia 

Następnie podjazd zamówisz podczas generowania etykiety lub w zakładce Zamówione przesyłki: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

autoczesci_wpr
#7 Wielbiciel#

Do tego to już sam doszedłem 😜 Problem tylko w tym, że wybierając adres podjazdu ten sam adres drukuje się etykiecie a nie chce, żeby odbiorca widział np. adres magazynu fulfillment

Zapytam prościej. Jak zrobić aby na etykiecie Allegro One jako nadawca były dane mojej firmy ale kurier przyjechał na inny adres po odbiór tej przysyłki?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci_wpr Nie ma takiej możliwości. Na etykiecie drukowane są dane do podjazdu kuriera. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów