anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ciągle nie można wybrać na mapie punktu nadania allegro one na calym podkarpaciu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aga-red
#8 Zapaleniec#

Po co allegro udostępnia opcje allegro one a nawet z góry wkleja je do ofert które już są, jeśli na całym podkarpaciu nie można wybrać ani boxa ani punktu. Wiem że przynajmniej w Krośnie są 3 takie punkty a na mapie allegro jest pusto. Jak mam teraz nadać paczkę jeśli klienta wybrała taką opcję a ja nie mogę jej nadać???? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
Client:44052296
#21 Demiurg#

@aga-red bo na allegro lokalnie paczkę można nadać tylko w allegro one box (zielony automat) z odbiorem allegro one box (zielony automat). Punkty nie są obsługiwane.

Poproś kupującego aby napisał Ci rezygnację z zakupu z powodu braku w pobliżu miejsca nadania i wystaw przedmiot ponownie z opcją allegro  paczkomaty inpost

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

To nie jest prawda zaniosłam paczkę allegro box do punktu i to z etykietą nadania z innego miasta i przyjęli bez problemu, paczka już w drodze

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

@aga-red a na jakim allegro sprzedaż. Na zwykłym czy lokalnie?

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

Allegro lokalnie 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Albo przez panel wiadomośći kupujący wysyła ci opłaconą etykietę np na paczkomat inpost przy zakupie lokalnie oraz nr konta do wykonania przelewu za paczkę

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo to ich i tak się narzucają  a że to wielki "szajs" ta metoda dostawy więc muszą na sile je wstawiać do ofert.😒

oznacz moderatorów
1uki
#8 Zapaleniec#

bez problemu nadałem w punkcie pakersi w rzeszowie, tylko etykiete wydrukuj

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

Nie moge właśnie wydrukować etykiety bo muszę wybrać punkt nadania, a w całym województwie nie ma ani jednego 

oznacz moderatorów
1uki
#8 Zapaleniec#

wybierz byle jaki, np tarnów

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

I nie będzie problemu w punkcie nadania paczki? Zastanawiałam się nad tym bo w końcu co to kogo obchodzi gdzie ją nadaje, ale bałam się że potem tego już nie cofnę .

oznacz moderatorów
1uki
#8 Zapaleniec#

nadałem bez problemu

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

W takim razie jutro spróbuję tak zrobić,  ale na wszelki wypadek usuwam te formę z wszystkich moich ofert bo to jakaś kpina. Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów