anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego kurier nie odbiera paczek

maxi_mix
#1 Nowicjusz#

Witam , nadaje Allegro One kurier i Box, 2 razy kurier przyjechał po paczki , po załączeniu oferty przyjechał kurier tylko przez 2 dni , potem już się nie pojawił po odbiór paczek. Pisze do allegro w tej sprawie ale nikt mi nie odpisuje. O co chodzi? Mam info przy każdej paczce że podjazd kuriera został zamówiony. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przejrzyj sobie ile wpisów jest tu na forum na temat tej formy dostawy a zobaczysz czy warto ją udostępniać.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@maxi_mix Dzień dobry. Bardzo nam przykro, ale aktualnie zmagamy się z opóźnieniami. Robimy wszystko, żeby sytuacja wróciła do normy jak najszybciej. Obecnie możemy zaproponować Ci wykluczenie zamówień (nadanych z opóźnieniem z naszej winy) z Jakości sprzedaży. W tym celu podaj numery zamówień. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za utrudnienia. 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@Allegro_One 

a czy również zaproponujecie usunięcie negatywów subiektywnie wystawionych przez kupujących i wysłuchacie wszelkich marudzeń od nich "że paczki nie ma"?

Że nie wspomnę o tym, że generowanie podjazdu dodatkowego kuriera po 1 paczkę dziennie  - takie "branie" ma ta usługa (na 20-30 zamówień z dnia) jest super ekologiczne i dba o zmniejszanie śladu węglowego.

Jak to się ma do narracji pełnej frazesów o dbałości o planetę? Proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 a czy dostałaś takiego negatywa? Jeśli tak poproszę numer zamówienia, którego dotyczy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ 

Ja ? Nie, bo na szczęście moi klienci tak rzadko wybierają tę opcję dostawy, że tylko raz udało się zgubić przesyłkę.

Natomiast bardziej mnie ciekawi odpowiedź (merytoryczna) na drugą część mojego wpisu

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 pracujemy nad tym, żeby to się zmieniło i aby kurier zabierał od jednego sprzedającego więcej niż jedną paczkę, ale na razie nie mogę Wam jeszcze zdradzić szczegółów. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

czas się zacząć bać...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 zupełnie nie, to będzie dobra wiadomość, ale musicie jeszcze chwilę cierpliwie poczekać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów