anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przesyłek Allegro One Kurier nie można nadać w paczkomacie Allegro One?

wegrow
#7 Wielbiciel#

Pytam, bo z wiadomości informującej o automatycznym włączeniu usługi Allegro One Kurier wynikało, że można. A teraz chaos i przesyłki nieodebrane i nienadane. Trzeba gasić pożar bo klienci wściekli.  Zamówiłem kuriera Allegro One bo nie mogłem nadać paczek w paczkomacie Allegro, ale też nie dotarł. To chyba jakiś falstart.  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

MikroLITY
#13 Ambasador#

Można nadać tylko przesyłki z dostawą "jutro".

oznacz moderatorów

bergcomp
#9 Pomysłodawca#

Ja żadnych przesyłek nie moge nadać w paczkomacie a kuriera jak nie było tak nie ma . 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Ja nadaję bez problemu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bergcomp przy generowanou etykiety muszisz wybrać opcję bez podjazdu kuriera  ,jak wybierzesz podjazd w automacie nie nadasz ..... pamiętaj , to nie są paczkomaty .

oznacz moderatorów

wegrow
#7 Wielbiciel#

Nie jest to prawda, bo przesyłki paczkomatowe obsługuje UPS, a kurierskie jakaś zewnętrzna firma. W oddziale UPS nie chcieli przyjąć paczek. Dziś po 2 dniach o godzinie 16.30 odezwał się kurier Allegro - tłumacząc, że mieli na rejonie za mało odbiorów dlatego jeździ co drugi  dzień.  Ot takie to standardy Allegro za, które po dupie dostają sprzedający. Ja dziś wszystkie paczki Allegro One z 3 dni wysłałem swoim kurierem.  A póki Allegro nie poprawi własnej jakości w tej formie dostawy, póty usługa będzie wyłączona.

oznacz moderatorów