anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz do webinaru i poznaj korzyści szybkich dostaw Allegro One

Allegro_One
Ekspert Allegro

Allegro_One_0-1693205847380.png

Czy wiesz, że?

Szybka dostawa, czyli dostawa nawet tego samego dnia, jest istotnym elementem, który może wpłynąć na Twoją sprzedaż. Według raportu “E-commerce Polska”, dostawa tego samego dnia motywuje aż 83% kupujących do zakupów online, a aż 30% klientów e-sklepów deklaruje, że szybsza dostawa zachęciłaby ich do częstszych zakupów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak oferować swoim klientom najszybszą dostawę na Allegro i polepszyć widoczność swoich ofert, weź udział w bezpłatnym webinarze Akademii Allegro: Zyskaj klientów, którzy kupują wieczorem - dostarczymy im przesyłki już kolejnego dnia. 

O czym porozmawiamy podczas webinaru?

  • O tym, co zyskasz dzięki szybkiej dostawie 6 dni w tygodniu
  • Dlaczego warto oferować najszybszą opcję dostawy na Allegro
  • Jak polepszyć widoczność swoich ofert i zwiększyć sprzedaż
  • Jak poprawnie uruchomić metody dostaw w cenniku
  • Jak ustawić godziny składania zamówień dla kupujących

To nie wszystko!

Na koniec spotkania została przewidziana sesja Q&A, podczas której nasz ekspert postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania dotyczące szybkiej dostawy.

Szczegóły webinaru

Kiedy: 5 września o 13:00

Jak długo: około 60 minut

Jak wziąć udział

Kliknij i zapisz się już dziś! Link do webinaru dostaniesz na mejla podanego przy zapisie.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

serwis-texas
#19 Nestor#

"Dlaczego warto oferować najszybszą opcję dostawy na Allegro"

Ja nie wiem co mam napisać. O wiem. Pozdrawiam wszystkich użytkowników AG!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas to ja Ci odpowiem ,,"Dlaczego warto oferować najszybszą opcję dostawy na Allegro" .... bo to zwiększa sprzedaż , gro klientów kupuje bo potrzebuje JUŻ .... .zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego to pytanie związane jest w wątku z przesyłkami Allegro One ? , gapię się już kilka dobrych minut i jakoś nie potrafię znaleźć wspólnego tematu .😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Allegro_One  A ja mam pytanie:

Czy zdarzyło się tak w historii All One że paczka z innej miejscowości została dostarczona do klienta tego samego dnia ?

Tylko prawdę poproszę, nie reklamowy żargon...😂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. pewnie się trafiło ,, jak ślepej kurze .....,,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@br.

  • Szybka dostawa między miastami - dostarczamy przesyłki tego samego dnia w godzinach wieczornych (18:00-22:00) lub następnego (8:00-20:00).
________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@kostas11  @Allegro_One    Chyba komuś się  geografia pomyliła.

Ja to nawet rozumiem,  w Wielkim Księstwie Luxemburg  o powierzchni  mniej więcej naszego powiatu można nawet rowerem paczkę dowieźć w najdalszy kąt powiedzmy w ciągu godziny.

Ale w takim malutkim kraju jak nasza Polska przewiezienie przesyłki z Poznania do Suwałk lub Przemyśla jest w ciągu jednego dnia raczej trudne, chociaż prawdopodobnie przy maksymalnym wysiłku możliwe.

Ja nie bardzo wierzę w teorie spiskowe, ale w tym przypadku widzę że są ciągle ludzie którzy nie znając  nawet podstaw geografii usiłują innym narzucić siłą swoje pomysły, może nawet słuszne w Wielkim Księstwie ale absurdalne u nas.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Allegro_One "Dostarczymy im przesyłki już kolejnego dnia" - kolejnego dnia od czego? Chyba *&$#@ pełni księżyca. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Na początek proponowałbym opanować odbiory i doręczenia standardowych przesyłek, bo są na etapie kamienia łupanego. Ogólnie tego posta odbieramy jako ponury żart. Albo jako życzenie do złotej rybki. W każdym razie rzeczywistość przesyłek Allegro One na chwilę obecną jest bardzo ponura. Podstawy nie ogarnięte, ale dodatkowe usługi uruchamiane... wy tak serio?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Chyba jak dotąd  najlepiej działającą funkcja allegro one jest przedłużenie terminu odbioru paczki 😎

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Client:44052296 chyba jedyną działającą. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To że są klienci którzy lubią i chcą otrzymywać szybkie przesyłki to fakt ale co to ma wspólnego z Allegro One ,tego pojąć trudno . Ogólnie to jest to możliwe na terenie danego miasta ale jak ktoś chce kupić na swoim terenie to nie kupuje przez allegro tylko podjeżdża do danego sklepu ,licząc na rabat czy promocję.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

@kolekcjoner608  W zwykłym sklepie nie trzeba prosić o rabat żeby było taniej jak na allegro. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No cóż - z wieloletniego doświadczenia wiem że:

- Allegro One - wszyscy na to narzekają.

- Szybka dostawa - tak, wymuszana przez Allegro, z czym się wiąże? Ano z tym, że towar jest wysyłany bez żadnego zabezpieczenia, jak najszybciej, etykieta adresowa naklejona bezpośrednio na opakowanie oryginalne, towar owinięty tylko zwykła folia stretch, smartfon za 1000 zł wala się w dużo większym opakowaniu, szklany i kruchy towar wysyłany bez żadnych zabezpieczeń - to efekt tanich i szybkich wysyłek wymuszanych przez Allegro.

Kupując - piszę do sprzedawcy, żeby dobrze zabezpieczył towar, na czasie mi nie zależy - jednak sprzedawca musi go szybko wysłać, jak nakazuje Allegro. Liczy się tylko czas i kasa...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów