anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do jakiego paczkomatu mam zawozić ALLEGRO ONE

instbud
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam jak w temacie i aby nie płacić za przyjazd kurier 3.99 i jak to zrobić w WZA ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro One – informacje dla sprzedających

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Ok czyli nigdzie nie mam blisko takiego punktu w pobliżu, a więc pozostaje płacić albo rezygnacja

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@instbud Cześć. Paczki Allegro One nadasz przez narzędzie Wysyłam z Allegro (http://wysylam.allegro.pl/). Sam określasz sposób nadania: możesz dostarczyć paczki do Allegro One Box albo Allegro One Punkt lub zamówić podjazd kuriera.

Jeśli nadajesz paczki Allegro One regularnie, możesz ustawić zlecenie stałego, bezpłatnego podjazdu po paczki. Minimum, które musisz zadeklarować i spełnić, to podjazd kuriera co najmniej 3 razy w tygodniu i przy każdym podjeździe musisz przekazać kurierowi co najmniej 4 paczki.

Jeśli paczki nadajesz rzadziej, to na tej stronie znajdziesz mapę z punktami Allegro One: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas.

Nadawanie paczek przez Automat Allegro One nie powinno sprawić Ci problemów. Na ekranie automatu wybierz "wysyłam" lub zeskanuj wcześniej wygenerowaną etykietę nadawczą. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. 

 W razie pytań - daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Niestety usługa Allegro ONe jest mało popularna dla kupujących, a więc jest to 1% sprzedaży, więc zlecenie stałe odpada, a z jedną paczką do punktu najbliższego 5 km w jedną stronę też jest mało opłacalne, zgłoszona reklamacja wczoraj za pobieranie opłat za przyjazd kuriera (nikt się nie odezwał nawet), a więc traktuję że ta usługa nie będzie miała szans powodzenia przy takim traktowaniu sprzedawców

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@instbud Wciąż rozwijamy usługę Allegro One. Jeśli masz daleko do punktów, to może chciałbyś zaproponować miejsce na nasz Zielony Automat Paczkowy? 🙂 Możesz to zrobić tutaj: https://allegro.pl/zobacz/nasze-punkty 

Jeśli zgłosiłeś reklamację, to z pewnością otrzymasz na nią odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

ok ko_alka , miejsce się znajdzie u mnie, wszystko zależy od ceny ile zapłacicie i jakie wymagania macie 😉

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@instbud Po analizie zgłoszenia zaproponujemy indywidualne warunki. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

ok nie ma problemu czekam na propozycję 😀

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

ale w sumie nie dostałem informacji jak nadać  przesyłkę w WZA dla paczkomatu...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@instbud A masz problem z czymś konkretnie? 

Jeśli chcesz nadać paczkę, to przejdź do zakładki Zamówienia, wybierz zamówienie i kliknij "nadaj przesyłkę". Zostaniesz przeniesiony do narzędzia WzA. Następnie uzupełnij formularz nadawczy zgodnie z komunikatami na ekranie. Nie musisz podpisywać żadnej dodatkowej umowy. 

Tutaj znajdziesz instrukcję ogólną. Jeśli podczas nadawania przesyłki coś sprawi Ci problem, to daj proszę znać, co konkretnie (zrzut ekranu może okazać się pomocny). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam był Pan pomierzył mówił że ok, potem że za 2 dni wyślę maila o zatwierdzeniu po czym do tej pory cisza, minęło 5 dni , a więc dalej mam do paczkomatu 5 km i trzeba rezygnować z usługi, w ten sposób szału nie zrobicie...

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@instbud Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dzisiaj. 

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

OK dziękuję dostałem odpowiedź, a więc na razie wstrzymuje się z wyłączenia usługi, bo będzie paczkomat blisko 🙂

oznacz moderatorów