anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do kogo zgłosić problem ze zwrotami Allegro One Box?

BMP_Online
#9 Pomysłodawca#

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem że kurier nie dostarcza zwrotów od klientów do nas, a zwroty otrzymują status jako dostarczone. Gdzie mogę zgłosić taka sprawę? do przewoźnika UPS (bo tylko u tego przewoźnika to występuje ) czy do allegro? chodzi o zwroty Allegro One Box, UPS 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

BMP_Online
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One o co chodzi z tym zwrotem A000L0XNU4  jej status: 22 kwi 2024, 17:39

Termin doręczenia przesyłki został ustalony z odbiorcą.  Nikt ze mną niczego nie ustalał. 
Ten zwrot nigdy do nas nie dotarł A000K1R022 , podobnie jak ten  A000IJ05R2 .
Dwa ostatnie mają status jako doręczone a nigdy do nas nie dotarły, zleciliśmy zwrot wpłaty żeby nie mieć problemu z klientami, myślałem że to jakieś jednorazowe przypadki ale widzę że żadne zwroty poprzez UPS do nas nie wracają. Podejrzewam że mogą być problemy z kurierem w naszym regionie ale komu to zgłosić?  Myślałem że zostawia te paczki w punkcie w którym nadajemy przesyłki ale tam też żaden ze zwrotów nigdy nie trafił. Co możemy w takiej sytuacji zrobić? 
 
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Obstawiam kierunek policja. Raz przypadek ale reszta? To już nie przypadek. Może kurier dorabia na boku i tak nikt tego ona nie ogarnia to co mu szkodzi...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BMP_Online Wskaż proszę numery przesyłek, o które chodzi.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

BMP_Online
#9 Pomysłodawca#

Nie dotarła:

Allegro A000H7BDF3

Allegro A000JM3DQ4

Nie wiadomo co się z nią dzieje:
Allegro A000KL9AV5

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

 

@BMP_Online Dziękuję. Skierowałam zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. 

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów