anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drugi dzień czekamy na odbiór przesyłki przez kuriera DPD (ONE BOX)

capitalpackaging
#9 Pomysłodawca#

Przesyłka numer A000REE80N6 drugi dzień oczekuje na odbiór przez kuriera Allegro One DPD. Wszelkie próby kontaktu z Allegro jak na razie nie skutkują. Zamówiona rozmowa tel. - cisza, na czacie żadnych konkretów. Oczywiście Allegro podsumuje nas z terminowej wysyłki, kupujący zaczyna tracić cierpliwość. Dwa dni temu ten sam kurier także nie odebrał podobnej przesyłki w zamówonym przedziale czasowym, przyjechał na koniec dnia, a na wytłumaczenie swoje miał kłamstwo, że był wcześniej, ale przesyłka nie była gotowa. Prponuję zrezygnować z dopisywania na siłę DPD do przesyłek, to nie jest dobry wybór...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

asena1
#9 Pomysłodawca#

Z jakiego regionu polski jeteś ?

oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

jesteś

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@capitalpackaging przepraszamy za tę sytuację, wyjaśniamy to z przewoźnikiem. 

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Też miałem taki sam problem.  Tydzień czasu i przesyłki nie były odebrane pomimo złożenia zlecenia odbioru. Porozmawiałem sobie z kurierem, tym co w moim rejonie odbiera przesyłki i powiedział mi, że po prostu nie otrzymywali zleceń odbioru od Allegro.  Powiedział, że najlepiej dzwonić bezpośrednio do niego. I tak teraz robię - mam przesyłkę do nadania, nawet 1 szt. - dzwonię do kuriera DPD lub UPS i nie ma problemów z odbiorem.  Dodatkowy plus - nie ponoszę dodatkowej opłaty 4,99 zł za nadanie 1 przesyłki.

oznacz moderatorów