anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po raz trzeci BRAK PODJAZDU KURIERA DPD po przesyłkę ALLEGRO BOX!

byapple
#9 Pomysłodawca#

Co się dzieje z tym ALLEGRO BOX? Dziś po raz trzeci w mojej krótkiej kilkumiesięcznej sprzedaży na Allegro nie podjechał kurier po przesyłkę! Nr A000RGY5G5. Zapewne jest to znowu DPD! Przez te kilka miesięcy na chyba 4 moje zamówienia podjazdu udało się podjechać tylko 1 raz!  Za pierwszym razem zadzwonił, że wolałby nie podjeżdżać bo ma do mnie 30 minut drogi a jest zmęczony więc zrozumiałem i zanioosłem do skrzynki DPD nadać paczkę, ale teraz już nie odpuszczę! ALLEGRO - może nie proponujcie podjazdów kuriera w dzień sprzdaży towaru bo to nie wychodzi! Co ja mam teraz zrobić? A może zrezygnujcie z DPD?!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@byapple Wyjaśniamy tę sprawę. Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy wiedzieć więcej.

oznacz moderatorów

byapple
#9 Pomysłodawca#

Kurier był rano ale obrażony na cały świat.... Natomiast podaję nową informację - wczoraj w południe zakupiłem zegarek na ALLEGRO od pewnej firmy i do teraz mi nie wysłali. Zapytałem ich dlaczego i oto co uzyskałem w odpowiedzi, cyt" Witamy, spakowana paczka czeka na przyjazd kuriera. Niestety do tej pory się nie pojawił (nie pierwszy raz One Kurier nie domaga jeśli chodzi o podjazd po odbiór paczek). Na przyszłość polecamy np kuriera inpost który jest u nas codziennie nawet gdy nie wysyłamy zlecenia odbioru.
Pozdrawiamy".   Dajcie sobie spokój z tym ONE BOX! Bo tylko wkurzacie ludzi!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na przyszłość polecamy np kuriera inpost który jest u nas codziennie nawet gdy nie wysyłamy zlecenia odbioru.  Chyba zrozumiałeś!

oznacz moderatorów