anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny odbioru paczek z automatów allegro one box

Biale_Stokrotki
#10 Popularyzator#

Mam problem ze znalezieniem godzin odbiorców paczek z zielonych automatów. 

Jestem sprzedawcą i paczki allegro one mam sporadycznie, więc jeśli takowa się pojawi umieszczam je w zielonym paczkomacie allegro.

Nie wiem, do której godziny mam umieścić paczkę by była odebrana jeszcze tego samego dnia przez kuriera. Tym samym nie wiem jak ustawić - dla tej dostawy - godzinę wysyłki tego samego dnia.

Jeśli ktoś coś wie będę wdzięczna za informacje.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Biale_Stokrotki
#10 Popularyzator#

ok znalezione ze do 12 tylko gwarantowane ;/

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Biale_Stokrotki Godzina graniczna nadawania przesyłek i zlecenia podjazdu kuriera dla metod dostawy Allegro One Box oraz Allegro One Punkt jest stała dla UPS (godz. 12:00), a w przypadku przewoźnika Allegro One Kurier, jest ona ustalana na podstawie kodu pocztowego miejsca nadania🙂 

oznacz moderatorów

petset_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy przypadkiem nie zmieniły się godziny odbioru? Jakiś czas temu dzwoniła do nas Pani z Allegro One Box z informacją, że śmiało mogę zmienić godziny wysłania tego samego dnia nawet do 17:00, bo kurier będzie do tej godziny odbierał przesyłki z Boxu. Oczywiście nie wierzę w to, zawsze wkładamy przesyłki ok. 13:00, ale wczorajsza przesyłka nadana o 13:12 nie wyszła, przez co nie wiem komu mam wierzyć. Zawsze te przesyłki wychodzą nadane do 13:00, ale wczorajsza nie wyszła. Co było powodem? Mój kod pocztowy to 20-719 - możecie to sprawdzić?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@petset_pl Zgodnie z informacją dostępną na tej stronie wskazany przez Ciebie kod pocztowy nie jest obsługiwany. Gdy kod jest obsługiwany, możesz sprawdzić godziny graniczne dla swojego adresu. Pojawia się wtedy komunikat jak na przykładzie:

Allegro_One_0-1664951385934.png

 

oznacz moderatorów

dobreprzeceny
#8 Zapaleniec#

Chyba nie do końca. Paczka umieszczona o 8.15 a o godzinie 14.25 nadal nie odebrana

oznacz moderatorów

petset_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy magazyn macie w miejscu, gdzie kurier Allegro (UPS) mógłby od was odbierać przesyłki? Jeśli tak to jedyna opcja na gwarantowany odbiór przesyłek to zamawianie podjazdu, a od Allegro One jest darmowy.

oznacz moderatorów